Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Na akci DC FanDome láká čerstvý screenshot ze Suicide Squad

Na DC FanDome láká čerstvý screenshot ze Suicide Squad

Zítřek se ponese ve znamení hrdinů i padouchů od nakladatelství DC Comics

Zdroj: Rocksteady Studios
15. 10. 2021

Na zítřek je naplánovaná akce DC FanDome, kde se bude kromě jiného mluvit o hrách Gotham Knights od studia WB Games Montréal (Batman: Arkham Origins) a Suicide Squad: Kill the Justice League od týmu Rocksteady Studios, který vytvořil arkhamskou sérii. Všeobecně se počítá s tím, že se při této příležitosti dozvíme řadu nových informací a obě hry hlavně uvidíme. Až dosud lákali na program především vývojáři WB Games Montréal, kteří uvolnili pár obrázků, jejichž cílem bylo navnadit fanoušky.

Teď ale došla řada na Suicide Squad. Spoluzakladatel studia Sefton Hill zveřejnil na Twitteru nový screenshot ze hry. Objevil se pochopitelně také na kanálu Suicide Squad a profilu Rocksteady Studios. Takový teaser přibližně 24 hodin před zahájením DC FanDome se samozřejmě fanouškům líbí, současně ale někteří připomínají, že poslední hru vydal tým v roce 2016 (Batman: Arkham VR, Arkham Knight dokonce už o rok dřív), takže komunita doufá, že se novinka povede.

Nic nového jsme se ale nyní nedozvěděli. Suicide Squad: Kill the Justice League má nabídnout singl i kooperaci a jde na rozdíl od Gotham Knights o nástupce akrhamské série. Hlavním hrdiny jsou Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang a King Shark. Opustíme Gotham a vydáme se do Supermanova domova, města Metropolis. Hra byla oznámena loni v srpnu právě na akci DC FanDome a míří na PC i nové konzole. Dočkat bychom se jí mohli snad už příští rok, ale nepřekvapilo by mě, kdyby dorazila až v roce 2023.

Každopádně si myslím, že dřív uvidíme odložené Gotham Knights, které společnost Warner Bros. Interactive Entertainment rovněž oznámila loni na DC FanDome. I v tomto případě titul nabídne singl i multiplayer, ale do Gothamu se podíváte rovněž na starých konzolích. Po Batmanově smrti musí na město dohlédnout jeho následovníci: Nightwing, Batgirl, Robin a Red Hood. Domnívám se, že vydavatel nám tady prozradí i přesné datum vydání.

Více podrobností o obou hrách najdete v našich starších novinkách.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru