MultiVersus, Warner Bros. Interactive Entertainment, MultiVersus se vrátí na konci května

MultiVersus se vrátí na konci května

Bláznivá bojovka představí nové hrdiny i PvE režim a slibuje vylepšený zážitek z hraní

Zdroj: Warner Bros.
11. 3. 2024
Název: MultiVersus Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 5. 2024

Beta bojovky MultiVersus od studia Player First Games a společnosti Warner Bros., která zároveň zaštiťuje své postavy coby bojovníky, v roce 2022 zaujala velké množství hráčů a nakrátko se stal hitem. Postupně však začala hra ztrácet dech i samotné hráče, načež bylo rozhodnuto o ukončení bety k červnu 2023 s tím, že dojde k velkému přepracování a návratu na začátku letošního roku. Vývojáři se na dlouhé měsíce odmlčeli, ale nyní začali představovat novou podobu a éru MultiVerse, a to rovnou s datem vydání, jež zní 28. května 2024.

Studio Player First Games zveřejnilo krátké video, v němž game director Tony Hyunh vysvětlil, jak k vývoji po ukončení otevřené bety přistupovali a že si vzali k srdci zpětnou vazbu od hráčů. „Tady u nás ve Player First Games bylo vždy naším cílem vytvořit bojovku, kterou si vy zamilujete stejně jako my. Usilovně jsme pracovali na různých změnách a aktualizacích, abychom nabídli vylepšený herní zážitek,“ uvedl Hyunh. Nejzásadnější změnou je nicméně přechod na Unreal Engine 5, který umožnil řadu dalších změn a úprav. Hráči si budou například moci povšimnout, že všechny postavy mají nově mnohem více animací, či celkového vylepšení grafické stránky hry, ačkoli samotná výtvarná stylizace zůstala nezměněna.

Vývojáři lákají na chystaný PvE režim, který hodlají později představit, stejně tak se máme těšit na nové mapy a samozřejmě také nové hrdiny, kteří se budou moci pobít s těmi již známými jako například Batman, Superman, Shaggy, Bugs Bunny a Taz, Tom a Jerry nebo Jake a Finn. Totožnost nových bojovníků ovšem zatím odhalena nebyla, stejně tak nová místa, na nichž se budou moci střetnout. Více informací vývojáři hodlají sdílet v nadcházejících týdnech, už nyní však můžeme vidět střípky z nového gameplaye ve zveřejněném videu.

MultiVersus zůstává zdarma a 28. května se vrátí na dosavadní platformy, tedy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru