Comanche (2020), THQ Nordic, Multiplayer v Comanche je nově k dispozici zdarma

Multiplayer v Comanche je nově k dispozici zdarma

Pokud se obejdete bez příběhové kampaně, nemusíte za Comanche zaplatit ani korunu

23. 11. 2020
Název: Comanche (2020) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: Žánr:

Společnost THQ Nordic oznámila, že její vrtulníková akce Comanche je k dispozici zdarma. Alespoň zčásti. Platí to pro multiplayer, který si nyní může každý vyzkoušet a seznámit se jeho prostřednictvím se základy hry. V rámci on-line části mají mít hráči přístup k celému obsahu multiplayeru. Mohou si vybírat ze dvou módů (Infiltration a Blackbox), pěti verzí helikoptéry Comanche, čtyř bojových dronů a pustit se do zápolení na trojici map.

Piloti free-to-play verze se samozřejmě mohou utkávat s těmi, kteří vlastní plnou verzi včetně singlu. Součástí bezplatné edice je i nový tutoriál. Kromě toho autoři slibují, že se aktuální verze rychleji nahrává, obsahuje nové zvukové efekty a má vylepšený interface. Bezplatný multiplayer Comanche už najdete na Steamu. Nenechte se zmást tím, že jej označen jen jako demo.

Hra je zasazena do blízké budoucnosti a kromě titulních vrtulníků se v ní bojuje i s pomocí výše zmíněných dronů, které se díky své velikosti dostanou také do interiérů budov a stíněných tunelů.

Aby zkrátka nepřišli ani ti, kdo si hru koupili už dříve, starší majitele odmění vývojáři speciálním skinem, který zvýrazní jejich status veteránů. Updatu se ale dočkala i plná early access verze, která se prodává za 20 eur. Součástí její aktualizace je nová mise Operation Fire Sale, která vezme podle autorů hráče do majestátních Alp.

Comanche jako takový vstoupil do programu předběžného přístupu na Steamu letos v březnu. Za hrou stojí studio NUKKLEAR a vydává ji THQ Nordic. Hra je zasazena do blízké budoucnosti a kromě titulních vrtulníků se v ní bojuje i s pomocí výše zmíněných dronů, které se díky své velikosti dostanou také do interiérů budov a stíněných tunelů. V nedávném updatu se Comanche dočkal i hráči žádané 3rd person kamery.

Pokud jde o to, jak je možné, že všechny strany konfliktu zde disponující různými variacemi helikoptéry Comanche, důvodem je skutečnost, že její plány podle zápletky unikly na internet a každý, kdo má dost prostředků, si může postavit vlastní modifikovaný bitevní vrtulník, což je ostatně důvodem, proč se vzdušná válka v podání vývojářů takhle vyvinula.

Titul už v tuto chvíli podporuje letecké páky, nabízí dva letové modely (arkádový a simulační) nebo vyvíjející se příběhovou kampaň, která přibyla do hry v průběhu early accessu a dál se rozšiřuje. Hodnocení na Steamu jsou jen lehce nadprůměrná a nutno zdůraznit, že se tento nový přírůstek do slavné série od studia NovaLogic hodně vzdálil předloze. Značka existuje od roku 1992 a předchozí díl Comanche 4 vyšel v roce 2001.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru