Call of Duty: Warzone, Activision, Modern Warfare prý nabídne battle royale pro 200 lidí

Modern Warfare prý nabídne battle royale pro 200 lidí

Hráči se mají utkávat na gigantické mapě. Padlí bojovníci budou bojovat o život v gulagu

17. 11. 2019
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Zatímco před vydáním Call of Duty: Modern Warfare se vývojáři nemohli ve veřejných vystoupeních “shodnout”, zda hra někdy nabídne režim battle royale, či nikoli, někteří insideři měli jasno a na tento mód poukazovali opakovaně. A teď to vypadá, že tu máme první hmatatelné důkazy. Důvěryhodný leaker Senescallo, který se specializuje na Call of Duty, prostřednictvím dataminingu vypátral řadu podrobností o vytouženém módu a podělil se o ně na Redditu.

V první řadě je k dispozici obrázek samotné mapy, která se má stát kulisou pro zdejší battle royale. Další artwork pak zachycují stylizované scény přímo z akce. Mód by měl vyjít začátkem příštího roku a vzniká ve spolupráci studií Infinity Ward a Raven Software. Americký tým Raven pomáhá se sérií Call of Duty dlouhodobě. Kromě Infinity Ward asistoval v minulosti i studiím Treyarch a Sledgehammer Games.

Uniklá mapa obsahuje oblasti z módů Ground War a Spec Ops.

Na značce se podílí od Call of Duty: Black Ops z roku 2010. Sami pak měli Raven na starost vylepšenou verzi Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Ještě předtím se ale proslavili díky akcím jako Heretic, Hexen, Soldier of Fortune, Star Trek: Voyager – Elite Force, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Quake 4, Wolfenstein (2009) a obecně díky spolupráci s id Software.

V režimu battle royale se má v Call of Duty: Modern Warfare utkávat až úctyhodných 200 hráčů, což je dvojnásobek oproti Blackoutu z Black Ops 4. K dispozici mají být sóla, dua i akce pro skupiny po čtyřech. Uniklá mapa obsahuje oblasti z módů Ground War a Spec Ops. Padlé hráče bude možné oživit za pomoci takzvaného Respawn Tokenu. O něj tak přijdete a tělo spolubojovníka bude nutné odtáhnout do záchranky.

Takový bojovník se pak přesune spolu s dalšími vyřazenými hráči do oblasti nazvané Gulag. Zde budou poražení hráči bojovat na život a na smrt o možnost vrátit se zpět do hlavní hry v souboji jeden na jednoho proti dalšímu nepříteli. Na tato utkání bude dokonce možné sázet. Může ale také dojít k nějakému blíže neupřesněnému hromadnému úniku z vězení. V nějaký okamžik během zápasu se pak gulag uzavře a už jej nebude možné využít, čímž se zamezí dalším respawnům.

Battle royale v Modern Warfare má obsahovat perky a podobně jako v Apex Legends půjde označovat vozidla, místa, předměty, nepřátele i případná nebezpečí, aby je viděli vaši spoluhráči. K dispozici bude i nový zdroj jako druh platidla, které budete získávat za usmrcené nepřátele a plnění malých misí. Za něj si budeme nakupovat nějaká další vylepšení. Toto platidlo ale půjde proměnit také ve zkušenosti prostřednictvím bankomatu. Na tuto akci však budou ostatní hráči v blízkosti upozorněni.

Čekají na nás malé mise, jako je likvidace konkrétního hráče, obsazení důležitého bodu nebo získání nějakého předmětu.

Batte royale režim bude obsahovat taktéž zmíněné malé mise, jako je likvidace konkrétního hráče, obsazení důležitého bodu nebo získání nějakého předmětu. Vybavení má samozřejmě různou hodnotu i úroveň rarity a váš inventář bude omezený.

Uvidíme, kdy se dočkáme oficiálních informací od autorů hry. První takzvaný battle pass má do hry dorazit v prosinci, tak třeba při té příležitosti. I když nic z řečeného není potvrzeno, jedná se o velmi důvěryhodný únik. Novinka bude velmi pravděpodobně k dispozici zdarma, ale spekuluje se o možné placené samostatné verzi.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru