Project CARS Go, Mobilní závody Project CARS Go vychází už v březnu

Mobilní závody Project CARS Go vychází už v březnu

Populární série zaparkuje na iOS a Androidu jako free-to-play titul. Dokáže se prosadit?

Zdroj: Slightly Mad Studios
14. 2. 2021
Název: Project CARS Go Vývojář: , Platformy: , Žánr: Datum vydání: 23. 3. 2021

Ačkoli poslední díl série Project CARS od Slightly Mad Studios neudělal takovou parádu, v jakou fanoušci i vývojáři doufali, stále se jedná o populární závodní sérii. Určitě se tak najdou virtuální piloti, kteří ocení informací, že mobilní spin-off Project CARS Go, který vzniká ve spolupráci s jihokorejskou společností GAMEVIL, konečně vyjde oficiálně a po celém světě. Stane se tak už 23. března na Androidu i iOS.

Hráči se vypraví na autentické okruhy Brands Hatch, Monza nebo Laguna Seca.

Autoři slibují přístupnou, ale realistickou závodní hru a už lákají na předregistraci na obou zmíněných platformách. Díky ní se navíc můžete těšit na bonus v podobě in-game platidla. Titul má mít přístupné ovládání, nabízet pěknou audiovizuální prezentaci i možnost upravovat své vozy. Samozřejmostí jsou skutečné vozy světoznámých automobilek od těch historických, přes současné až po futuristické koncepty. Právě nabídka vozů a kontakty Slightly Mad Studios na tomto poli by mohly představovat jednu z výhod novinky.

Pokud jde o tratě, vypraví se hráči na autentické okruhy Brands Hatch, Monza nebo Laguna Seca. Chybět ale nebudou ani městské tratě situované do Las Vegas, Singapuru nebo na Long Beach. Na těch hráče čeká minimálně takzvaný drag racing.

Project CARS Go jsou free-to-play hra. K jejímu spuštění ve verzi pro iOS potřebujete alespoň iPhone 6. Na Androidu vývojáři doporučují Galaxy S8 a výkonnější. Až dosud byla hra k dispozici jen na Androidu a ve vybraných zemích v rámci testů, mezi něž Česko ani Slovensko nepatřilo. Hra byla oznámená už v květnu 2018, tedy dávno předtím, než Slightly Mad Studios loni šokovali své fanoušky dvojicí slabších titulů v rozmezí několika málo měsíců – Fast & Furious Crossroads a Project CARS 3.

Určitě se podívejte na trailer, abyste si udělali lepší představu, co můžete od mobilního spin-offu čekat. Project CARS Go určitě nebude mít nouzi o zájemce, ale prosadit se na poli mobilních závodních her také nebude lehké. Už dlouho jsou tu doma zavedené značky jako Asphalt, Real Racing, Gear.Club, CSR Racing, ale i GRID. Prosadit se je obtížné i pro slavné série jako Need for Speed nebo Forza.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru