Crash Bandicoot: On the Run!

Mobilní Crash brzy doskáče

Endless runner On the Run! pro iOS a Android sliboval nový obsah. Místo toho v únoru skončí

Zdroj: King
20. 12. 2022
Název: Crash Bandicoot: On the Run! Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 23. 3. 2021

Poslední vydaná hra ze série Crash Bandicoot končí. Mobilní titul On the Run! pro iOS a Android byl formálně oznámen v červenci 2020 poté, co v dubnu téhož roku zkušebně vyšel ve vybraných regionech pod názvem Crash Bandicoot Mobile. Hra, kterou ve spolupráci s Activisionem vyvinula a vydala společnost King, pak oficiálně vstoupila na trh v březnu 2021. Nicméně její život byl poměrně krátký. Jen lehce nadprůměrně hodnocený endless runner se sice na začátku úspěšně probojoval do různých žebříčků, zjevně to ale nestačilo, protože teď jeho autoři oznámili, že 16. února provoz hry ukončí.

Firma vypne servery a Crash Bandicoot: On the Run! už nebude možné dál hrát. Vývojáři už dokonce pozastavili všechny in-app nákupy. Autoři říkají, že nám tuto zprávu tlumočí s těžkým srdcem. Velmi si podle svých slov užili práci na tomto projektu a bavilo je oživit tímto způsobem oblíbené postavy. Tým současně poděkoval fanouškům za čas, který se hrou strávili, a doufá, že zkusíme další hry od Kingu.

Informace o ukončení provozu přesto fanoušky velmi zaskočila. Podělili se totiž o zprávy od autorů, kde jim ještě před nedávnem slibovali nový obsah a funkce s tím, že tohle dobrodružství ani zdaleka nekončí. Když hra zmizela z distribuce, přikládala to podpora nějaké dočasné chybě. Jak si asi dokážete představit, ve světle čerstvých událostí to někteří fanoušci chápou jako podraz.

Pokud jste mobilního Crashe hráli, snad vám alespoň trochu případné zklamání vynahradí skutečnost, že byl jen před pár dny oznámen nový titul. Opět nejde o plnohodnotné pokračování, ale další spin-off. Tentokrát ale míří na konzole. Crash Team Rumble je multiplayerová týmová akce, která vzniká ve studiu Toys for Bob a vyjde někdy příští rok.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru