Skate, Electronic Arts, Minutový teaser láká na nový Skate

Minutový teaser láká na nový Skate

Hru v něm ale nespatříte. Jen motion capture a reakce lidí, kteří už pokračování viděli

Zdroj: EA
20. 7. 2021
Název: Skate Vývojář: Vydavatel: Žánr:

Vývojáři, kteří pracují na novém díle série Skate, splnili svůj slib a zveřejnili krátké video. I když na akci EA Play budou spolu se svým titulem chybět, chtěli dát fanouškům alespoň malý dárek. Musíte ale mít přiměřená očekávání. Nové video se na YouTube kanálu Skate objevilo skoro po 11 letech. To poslední – trailer na Skate 3 – pochází z 25. září 2010.

Samé náznaky, ale nic jisté

Autoři otevřeně přiznávají, že je stále brzy, ale na hře usilovně pracují. Vývojáři prozrazují, že pár lidí mělo už možnost vidět hru v akci, dokonce lidí mimo EA, ale my tohle štěstí nemáme. Můžeme jen sledovat reakce těch, kteří nový Skate už spatřili.

Padla zmínka o krásném otevřeném světě a někomu hra připomněla Skate 2. Máme také možnost spatřit nějaké záběry z motion capture a jednoduché animace některých triků. Další lidé se ve videu zmíní například o společném hraní, což naznačuje možnost multiplayeru. Podobně se zmíní také náznak customizace, ale co jiného dnes čekat od moderní skateové hry. Půjde zřejmě rovněž šplhat na překážky.

Skate je zase v kurzu

Autoři podle svých slov nechtějí nic po… pokazit, řekněme. Nic dalšího nám ale tým neukázal a doprovodný komentář k videu si z toho v podstatě jen utahuje. Nový Skate stále nemá oficiální název. Bude to Skate 4, prostě jen Skate a nebo Skate s nějakým podtitulem? Hra byla oznámena v červnu 2020 a dělá na ní nové studio Full Circle, které ale tvoří veteráni značky. Nový Skate určitě nevyjde dřív než příští rok, ale spekuluje se také o roku 2023.

Je docela zajímavé sledovat, jakou renesancí prochází kdysi super populární a později trochu přehlížený žánr. Hráči mají opět pěkný výběr titulů. Za všechny můžeme z poslední doby jmenovat Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, Skater XL nebo Session. A pak jsou tu samozřejmě alternativy jako OlliOlli a jeho chystané pokračování.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru