Mikrostřílečku od autora Dusku dohrajete na jeden zátah

Mikrostřílečku od autora Dusku dohrajete na jeden zátah

Retro FPS Chop Goblins lze dohrát za 30 minut, ale slibuje plnohodnotný zážitek

Zdroj: David Szymanski
7. 11. 2022

Autor Dusku David Szymanski představil novou hru, která vás nepřekvapí stylem, ale mohla by vás překvapit svou délkou. Retro FPS Chop Goblins je totiž možné dohrát přibližně za 30 minut. Konečně titul pro lidi, kteří volný čas vyvažují zlatem… Ve hře budeme pronásledovat nepřátele napříč časem i prostorem. Kromě moderního světa navštívíme Transylvánii 19. století, antické Řecko i nepříliš vzdálenou budoucnost.

Jedná se o mikrostřílečku, která je navržena tak, aby ji šlo dohrát na jeden zátah. Přesto nemá postrádat hloubku, pestrost a kreativitu v hratelnosti i level designu. Nemusíme s ní strávit ani hodinu, říká David Szymanski, ale také ji hrát dlouhé hodiny znovu a znovu. Pod heslem “all killer and no filler” autor slibuje neutuchající zábavu od prvního do posledního momentu.

Původně ji David Szymanski plánoval vydat jako překvapení po novém roce, ale s ohledem na možné změny na Twitteru se raději rozhodl na ni upozornit včas.

Navštívíme 5 levelů a chopíme se pěti unikátních zbraní, které jsou inspirované jednotlivými světy. Nechybí samozřejmě ani bossové nebo možnost porovnat své skóre s ostatními v rámci žebříčků. Na zajímavou novinku mimo jiné na svém Twitteru upozornil autor české retro akce Hrot vystupující pod přezdívkou Spytihněv. 

Hra vychází už 2. ledna. Původně ji David Szymanski plánoval vydat jako překvapení po novém roce, ale s ohledem na možné změny na Twitteru se raději rozhodl na ni upozornit včas. Plánovaná cena je 5 dolarů. Právě otázka, kolik za to, pravděpodobně musí mnoho lidí v souvislosti s podobným projektem napadnout. Koneckonců některá dema mohou zabrat víc než půl hodiny. Na druhé straně, tady by jedním z pádných argumentů mohla být předpokládaná kvalita.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru