Midnight Suns, 2K Games, Midnight Suns bylo opět odloženo, zřejmě vyjde příští rok

Midnight Suns bylo opět odloženo, zřejmě vyjde příští rok

Přesné datum však nebylo stanoveno. Snahou je hráčům nabídnout nejlepší možný zážitek

Zdroj: 2K Games
Název: Midnight Suns Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: , Datum vydání: 2. 12. 2022

Společnost 2K v nejnovějším prohlášení a souhrnu finančních výsledků za poslední kvartál uvedla, že se Marvel’s Midnight Suns znovu odkládá. Hra přitom měla vyjít již 7. října, přičemž toto datum bylo oznámeno letos v červnu. Důvodem dalšího odkladu má být zajištění toho, aby společně se studiem Firaxis Games přinesli hráčům ten nejlepší možný zážitek.

Hra byla po řadě náznaků a spekulací představena v rámci Opening Night Live na loňském Gamescomu a původně měla vyjít letos v březnu. Již v listopadu loňského roku si však vývojáři vzali nějaký ten čas navíc, aby mohli stejně jako nyní vše vylepšit a doladit k dokonalosti. Hra posléze měla vyjít někdy ve druhé půli letošního roku, až se tak nakonec mělo stát právě 7. října, jak jsme doteď čekali. Další odklad nic nenaznačovalo a hra pravidelně představovala své hrdiny a vlastnosti.

Nakonec má však Marvel’s Midnight Suns dorazit až na konci tohoto fiskálního roku, což může být klidně až v roce 2023 vzhledem k tomu, že je fiskální rok v 2K ohraničen dubnem a březnem následujícího roku. Přesné datum v tuto chvíli sděleno nebylo. Nejprve hra vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S, později se mají hráči dočkat i verzí pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, u nich však zatím není vůbec žádná informace, kdy by mohly dorazit. Pakliže vás hra samotná doteď míjela, můžete si o ní více přečíst zde nebo v našich dalších starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru