Midnight Suns bylo opět odloženo, zřejmě vyjde příští rok

Přesné datum však nebylo stanoveno. Snahou je hráčům nabídnout nejlepší možný zážitek

Zdroj: 2K Games
Název: Midnight Suns Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 2. 12. 2022 Platformy: , , , , , Žánr: ,

Společnost 2K v nejnovějším prohlášení a souhrnu finančních výsledků za poslední kvartál uvedla, že se Marvel’s Midnight Suns znovu odkládá. Hra přitom měla vyjít již 7. října, přičemž toto datum bylo oznámeno letos v červnu. Důvodem dalšího odkladu má být zajištění toho, aby společně se studiem Firaxis Games přinesli hráčům ten nejlepší možný zážitek.

Hra byla po řadě náznaků a spekulací představena v rámci Opening Night Live na loňském Gamescomu a původně měla vyjít letos v březnu. Již v listopadu loňského roku si však vývojáři vzali nějaký ten čas navíc, aby mohli stejně jako nyní vše vylepšit a doladit k dokonalosti. Hra posléze měla vyjít někdy ve druhé půli letošního roku, až se tak nakonec mělo stát právě 7. října, jak jsme doteď čekali. Další odklad nic nenaznačovalo a hra pravidelně představovala své hrdiny a vlastnosti.

Nakonec má však Marvel’s Midnight Suns dorazit až na konci tohoto fiskálního roku, což může být klidně až v roce 2023 vzhledem k tomu, že je fiskální rok v 2K ohraničen dubnem a březnem následujícího roku. Přesné datum v tuto chvíli sděleno nebylo. Nejprve hra vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X|S, později se mají hráči dočkat i verzí pro PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, u nich však zatím není vůbec žádná informace, kdy by mohly dorazit. Pakliže vás hra samotná doteď míjela, můžete si o ní více přečíst zde nebo v našich dalších starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru