Midnight Ghost Hunt, Coffee Stain Publishing, Midnight Ghost Hunt jsou Krotitelé duchů v podobě multiplayeru

Midnight Ghost Hunt jsou Krotitelé duchů v multiplayeru

Lovci versus duchové v zápasech 4 na 4. Tento víkend můžete rozpracovanou hru vyzkoušet

Zdroj: Vaulted Sky Games
10. 2. 2021

Midnight Ghost Hunt je multiplayerová hra, která proti sobě postaví dva čtyřčlenné týmy. Ten první tvoří duchové a ten druzí jejich lovci, jak už název napovídá. Takoví Krotitelé duchů v interaktivní podobě. Duchové se umí skrýt v nábytku, lovci je musí naopak vypátrat a zlikvidovat dřív, než udeří půlnoc. Pokud to nestihnou, role se obrací a z lovce se stává lovený, protože iniciativu převezmou přízraky.

Poltergeist dokáže ovládat vzdálené objekty, aby zmátl nebo rozptýlil pozornost svých pronásledovatelů.

Lovci pochopitelně využívají nejrůznější pomůcky, které jim pomohou duchy vystopovat a zneškodnit, jak byste očekávali. Oba týmy pak mohou upravit podobu a schopnosti svých svěřenců na základě preferované strategie. Poltergeist třeba dokáže ovládat vzdálené objekty, aby zmátl nebo rozptýlil pozornost svých pronásledovatelů.

Jádrem hry je v tuto chvíli zmíněný 4v4 režim, ale autoři už si pohrávají s myšlenkou přidat další módy. Mohlo by se jednat o zápasy většího počtu lidí, k nimž už došlo i vinou chyby, nebo úplně jiný typ hry. V režimu Infection by mohl na začátku stát jeden duch proti sedmi lovcům, přičemž z vyřazených lidí by se stávali duchové. Lovci by museli vydržet naživu tak dlouho, dokud by se neobjevila náhodná evakuační zóna a pak jí dosáhnout.

Na titulu pracuje nezávislé studio Vaulted Sky Games, které v roce 2018 založil Samuel Malone. Hru oznámenou na E3 už v roce 2019 si můžete už brzy vyzkoušet. V pátek 12. února odstartuje alfatest. Přihlásit se do něj můžete na oficiálním webu prostřednictvím Discordu nebo mailu. Test potrvá až do 15. února a vůbec poprvé se hráči vydají do muzea (nová mapa) a vyzkouší si některé nové zbraně a schopnosti.

V tuto chvílí míří Midnight Ghost Hunt jen na PC.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru