Crime Boss: Rockay City, 505 Games, Michael Madsen a Danny Trejo spojí síly v DLC pro Crime Boss

Madsen a Danny Trejo spojí síly v DLC pro Crime Boss

Placená expanze pro českou akci přináší nové mise a rozšíření příběhu

Zdroj: InGame Studios
15. 9. 2023
Název: Crime Boss: Rockay City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 28. 3. 2023

Česká akce Crime Boss: Rockay City od brněnského týmu InGame Studios a společnosti 505 Games se rozrostla o první větší placené rozšíření. Expanze Dragon’s Gold Cup je k dispozici na PC, PlayStationu 5 i Xboxu Series společně s dalším bezplatným updatem. Dragon’s Gold Cup se prodává za 10 eur (třeba na Xboxu Storu za 240 korun) a hlavní hrdina Travis Baker (Michael Madsen) s v něm spojí se svým rivalem Dollar Dragonem, kterého hraje Danny Trejo. Cílem je společná loupež. Ale kvůli pořádnému balíku zlata se zřejmě vyplatí na chvíli zakopat válečnou sekeru.

Těšit se hráči mohou na nový singleplayerový obsah, v němž naverbujete Dollar Dragona do do své skupiny. Nový heist pak můžete sami i s přáteli vyzkoušet v režimech Crime Time a Urban Legends. V příběhu pro jednoho povede série menších misí k velké vloupačce. Autoři přitom lákají, že bude možné pokořit nové mise různými způsoby. Narazíte také na nového nepřítele. Pokud budete hrát v multiplayeru s někým, kdo už DLC vlastní, můžete se do jeho hry připojit, aniž byste sami rozšíření koupili. Ale nemůžete samozřejmě takovou hru založit.

Nový bezplatný update pak přináší další optimalizace a vylepšení. Jejich kompletní seznam najdete třeba na oficiálním webu. Za zmínku stojí například možnost lépe nastavit asistenci míření nebo možnost koupit v režimu Crime Time zpět zbraň, o kterou jste přišli.

Po omezenou dobu je navíc Crime Boss na Epic Games Storu a Xbox Storu k dispozici s třicetiprocentní slevou.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru