Marvel’s Avengers, Square Enix, Marvel’s Avengers nabídnou next-gen upgrade zdarma

Marvel’s Avengers nabídnou next-gen upgrade zdarma

Hra vyjde také na nové generaci konzolí. Bude možné přenést si postavu i uloženou pozici

Zdroj: Square Enix
23. 6. 2020
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Seznam her, které půjde bezplatně upgradovat na next-gen verzi, se opět o něco rozrostl. K dosavadním titulům přibyla akce Marvel’s Avengers, která bude k dispozici i na nových konzolích, jakmile PlayStation 5 a Xbox Series X vstoupí na trh. Verze pro výkonnější systémy přitom nabídnou očekávaná vylepšení, jako je třeba podpora ray tracingu, extrémně rychlé nahrávání, vyšší rozlišení, kvalitnější textury nebo lepší destrukci.

Loading má být podle autorů téměř instantní, což údajně hráčům umožní skoro okamžitě skočit do jakékoli nové mise kdekoli na světě. Rychlé streamování obsahu prý oceníme i ve chvíli, kdy se budeme prohánět s Iron Manem ve vzduchu a detaily nebudou doskakovat až bezprostředně před námi. Místo toho budeme mít skvělý dohled v perfektní kvalitě.

Vzdát se ale po přestupu na novou generaci nemusíte ani svých kontaktů a on-line parťáků.

Na PS5 se bude hra kromě SSD spoléhat také na nový ovladač DualSense s haptickou odezvou a 3D audio. I u next-gen verze si ale máme podle autorů trochu překvapivě vybírat mezi dvěma módy – rychlejším frameratem a krásnější grafikou. Znovu tak tedy setkáme s něčím, co hráči doufali, že zmizí s aktuálními systémy.

V rámci upgradu bude možné přenést profil, uložené pozice i další obsah, abyste pokračovali přesně tam, kde jste skončili. Vzdát se ale po přestupu na novou generaci nemusíte ani svých kontaktů a on-line parťáků. Díky cross-gen play mohou hráči na PS4 a PS5 hrát spolu a ti s Xboxem One nebudou odříznuti od majitelů Xboxu Series X.

Více informací o Marvel’s Avengers se máme dočkat už tento týden. Autoři slibují nové podrobnosti a také čerstvé záběry přímo ze hry. Zítřejší stream by se měl zaměřit mimo jiné na kooperaci. Titul od studií Crystal Dynamics a Eidos Montréal vydává japonský gigant Square Enix a pro současné systémy dorazí na trh 4. září.

Úvod hry jsme si vyzkoušeli loni v srpnu na Gamescomu. Měli jsme možnost zahrát si prolog a tutoriál, který jsme už dříve sledovali na E3. Trochu nás přitom překvapilo, že si vývojáři vybrali tentýž velmi lineární úsek, který sice hezky demonstruje grafiku a filmově střiženou akci, ale je tak svázaný co do pohybu, že museli samotní autoři vysvětlovat, že ve skutečnosti nereprezentuje to, jak se bude nakonec hrát zbytek dobrodružství.

Marvel’s Avengers, Square Enix, Marvel’s Avengers nabídnou next-gen upgrade zdarma

Next-gen upgrady

Společnost EA už potvrdila, že bezplatný upgrade na PS5 a Xbox Series X nabídne u her FIFA 21 a Madden NFL 21. Na obě nové konzole míří i Cyberpunk 2077 a Destiny 2. Microsoft pak slibuje, že zdarma obdrží vylepšenou Xbox Series X verzi i hráči, kteří si koupí tituly jako Halo Infinite, DiRT 5, Gears 5, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 a další. Jejich kompletní seznam najdete na webu Xboxu. Pozor, nejde jen o zpětnou kompatibilitu, jak někteří mylně opakují, ale tituly optimalizované pro Xbox Series X. Není ale vyloučené, že third party hry dostanou stejnou devizu na PS4, respektive PS5. Takže nakonec se může portfolio takových kousků velmi podobat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru