Uncharted (film), Mark Wahlberg láká na film Uncharted 2

Mark Wahlberg láká na film Uncharted 2

Představitel filmového Sullyho si už má kvůli pokračování nechat narůst knír

Zdroj: Sony
23. 2. 2024
Název: Uncharted (film) Datum vydání: 10. 2. 2022

Filmová adaptace Uncharted vstoupila do kin před dvěma roky, a i když ne všichni byli převedením příběhu mladičkého Nathana Drakea na stříbrné plátno nadšení, rozhodně nelze zpochybnit finanční úspěch snímku. Není tedy divu, že se už od uvedení mluví o možném pokračování, zvláště kvůli konci, který k němu vyloženě vybízí. Ale oficiálně zatím k žádnému potvrzení pokračování nedošlo. Mark Wahlberg, jenž ve filmu ztvárnil Victora Sullivana, nicméně povzbudil fanoušky, kteří oznámení druhého dílu vyhlížejí.

Wahlberg se o filmu Uncharted zmínil v rozhovoru pro magazín Screen Rant. Studio mu dle jeho vlastních slov nedávno zavolalo a sdělilo mu, že je scénář k pokračování hotov a že si má začít nechat růst knír, což bude nějakou dobu trvat. „Jsem zvědav, jaký bude příběh a kam nás to dobrodružství zavede. Ale těším se. Vím, že se divákům první díl opravdu líbil, tak uvidíme,“ řekl. Podle všeho tedy zatím ani on sám nemá představu o tom, s čím scenáristé přišli, pokud se skutečně k pokračování schyluje. Nabízí se samozřejmě možnost následovat Nateovo herní dobrodružství, ať už věrně zdrojovému materiálu, či s větší kreativní svobodou. A otázkou samozřejmě zůstává, zda bude mít dohru již zmíněná závěrečná scéna z prvního filmu.

Na závěr se však hodí ještě jednou připomenout, že film Uncharted 2 nebyl dosud oficiálně potvrzen, přičemž magazín Screen Rant zároveň upozorňuje, že byl Wahlberg v minulosti značně optimistický ohledně pokračování jiného svého projektu, k němuž nakonec nedošlo. Film Uncharted byl nicméně úspěch, který svádí k realizaci druhého dílu, a pokud už byl Wahlberg skutečně takto úkolován, je oznámení snad jen otázka času.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru