Call of Duty: Warzone, Activision, Mapa Verdansk z Warzone byla srovnána se zemí

Mapa Verdansk z Warzone byla srovnána se zemí

Boje se přesunuly na noční verzi Rebirth Islandu. Nová mapa se odhalí dnes ve 21 hodin

Zdroj: Activision
22. 4. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Jak už jsme avizovali ve středečním novinkovém souhrnu, od včerejšího večera se měla v Call of Duty: Warzone spustit operace Rapid Sunder, která vyvrcholí s uvedením nové obsahové sezóny. Jak naznačovaly předchozí úniky a poté i oficiální informace, mapa Verdansk měla být v konkrétním bodě zaplavena zombíky a jediným východiskem se zdálo být bombardování celé oblasti jadernými raketami. A jak hráči předpokládali, tak se skutečně v průběhu noci stalo. Poté, co se pustili do obvyklého battle royale zápasu, zjistili, že jejich smrt neznamenala návštěvu gulagu, odkud je možné vystřílet se zpět do bitvy, ale transformaci do mozkuchtivých nemrtvých. V momentě, kdy bylo zombií víc, ozvala se hláška, že na opuštění Verdansku je už příliš pozdě a místo zasáhly jaderné zbraně.

Celý event si můžete prohlédnout například ve videu od youtubera s přezdívkou Chaos, ve kterém je dobře patrná i celková prezentace doplněná o naléhavá rádiová sdělení, texty poukazující na nenadálou situaci a také procentuální vyjádření, kolik nemrtvých se na Verdansku nachází. Stranou samozřejmě nezůstávají ani samotné zombie, do nichž se převtělili padlí hráči. Nemrtví měli k dispozici speciální super skok, plynový granát a EMP nálož, které pochopitelně doplnily smrtonosné pařáty. A i když nebylo obtížné zombíka zabít, jejich neustálý respawn vedl k nevyhnutelnému – tedy 20sekundovému odpočtu do aktivace  nejvyššího stavu obranné pohotovosti DEFCON. Samotný výbuch nicméně nebyl zpracován přímo ve hře, ale postaralo se o něj efektní video, po kterém byli hráči ze hry odpojeni.

Jak se dalo předpokládat, událost se neobešla bez technických problémů, které s největší pravděpodobností způsobil enormní zájem hráčů. Activision nicméně skrze účty na sociálních sítích pouze uvedl, že problémy s připojením stále řeší a nechává tak část hráčů na pochybách, zda se do probíhající operace vůbec zapojí. Výbuchem na Verdansku totiž hra neskončila – boje se pouze přesunuly na menší Rebirth Island, který je nově zahalen do tmy a hráči na něm hledají klíčová slova pro použíti na webu rebirthfromtheashes.com. Po vyslechnutí hlasové zprávy je možné na stránkách tyto kódy zadávat a dostat se tak ke krátkým ukázkám jednotlivých lokací nového Verdansku, který se zasazením více přiblíží tematice Black Ops Cold War.

Celá akce poběží až do dnešních 21 hodin, na což poukazuje i nový odpočet v menu Warzone. Po vypršení stanoveného času by mělo dojít k ukončení eventu na Rebirth Islandu a otevření bran na inovovanou mapu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru