Grand Theft Auto V, Rockstar Games, Mapa GTA Online se zřejmě brzy rozroste

Mapa GTA Online se zřejmě brzy rozroste

Rockstar ukázal první teaser a hráči už se těší na nový ostrov. Dorazit by mohl do konce roku

Zdroj: Rockstar Games
20. 11. 2020
Název: Grand Theft Auto V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 9. 2013

Grand Theft Auto Online z roku 2013 se chystá vstoupit na třetí generaci konzolí. Život mu ovšem neprodlouží jen další technologický upgrade, ale něco potenciálně mnohem zajímavějšího. Rockstar Games začínají lákat na rozšíření stávající mapy. Šlo by o první expanzi samotného světa ve smyslu jeho rozlohy od vydání původní hry.

Update: Podrobnosti o novém obsahu do GTA Online dorazily dříve, než jsme doufali. Rockstar představil The Cayo Perico Heist, který vyjde už 15. prosince, a v něm infiltrujeme ostrov, kde má sídlo nechvalně proslulý drogový dealer. Má jít o dosud největší přídavek. [čtěte více]

Pokračuje původní zpráva: V krátkém klipu ukázali vývojáři nové lokace, které byste zatím v GTA Online nenašli a zdá se, že by se mohly nacházet na nějakém novém ostrově. Spekuluje se, že jeho název bude El Rubio. Nejde přitom o první podobný náznak. Už v průběhu roku Rockstar naznačoval, že chystá na letošek něco opravdu velkého, ale i přes všemožné dohady se nám zatím nedostávalo dalších indicií.

Fanoušci se domnívají, že by nová mapa mohla dorazit do hry ještě letos, jak autoři dříve nazančili. Všimli si také, že se ve stávajícím digitálním světě už něco děje. V teaseru se objeví vyplavená mrtvola na pláži a taková těla začali hráči nacházet i v Los Santos. Fanoušci dokonce zmapovali kde přesně a kdy se na pláži objeví. Doufejme, že na teaser brzy naváže formální oznámení s dalšími podrobnostmi.

I když nevíme, co přesně si pro nás autoři chystají, zdá se, že nás čeká něco opravdu významného, co možná přesvědčí oprášit GTA Online i ty, kteří už jej třeba několik let nezapnuli. Řada fanoušků by možná dala přednost rozšíření singlu, ale faktem je, že motorem prodejů je zejména v posledních letech GTA Online. I díky němu se GTA V vyšplhalo na nějakých 135 milionů kopií. Next-gen verze hry pro PS5 a Xbox Series dorazí příští rok.

Nahlásit chybu v článku

6

Napsat komentář

Další články
Nahoru