Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, Sega, Like a Dragon láká na spoře oděné dívky a speciální demo

Like a Dragon láká na spoře oděné dívky a speciální demo

Titul The Man Who Erased His Name nabídne hratelnou ukázku z Infinite Wealth

Zdroj: Sega
20. 8. 2023

Dnes tu máme něco pro milovníky japonských her, kultury a Japonska obecně. Kdo si oblíbil sérii dříve známou jako Yakuza, nepochybně už vyhlíží chystaný titul Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, který vyjde ještě letos. Přesněji 9. listopadu. Vývojáři zveřejnili nové obsáhlé video, kterým na novinku lákají, a kromě jiného prozradili, že součástí spin-offu bude rovněž atraktivní speciální demoverze regulérního pokračování hry Like a Dragon: Infinite Wealth, která přijde na trh až příští rok. Má dokonce obsahovat nějaké extra scény.

Samotný Like a Dragon Gaiden vypráví příběh Kazumy, který předstírá vlastní smrt a zmizí z veřejného života, aby mohl ochránit své milované. Má jít o sondu do jeho duše, která je z hlediska chronologie zasazena mezi hry Yakuza: Like a Dragon (2020) a Like a Dragon: Infinite Wealth (2024). Vydáme se hlavně do Ósaky a Jokohamy.

Hlavní hrdina bude ovládat dva různé bojové styly – Yakuza a Agent. Agent má být zaměřený na rychlost a přesnost a využívá různé speciální gadgety jako z inventáře Jamese Bonda. Styl Yakuza je agresivní a připomíná starší hry. Mezi oběma styly je samozřejmě možné v průběhu souboje dynamicky přepínat a z kontextu už je nejspíš zřejmé, že jde o boj v reálném čase, jak byl pro Yakuzu typický dříve, a nikoli tahové bitvy.

Podobně jako v jiných hrách z této série i tady narazíme na řadu miniher a vedlejších aktivit a vrátí se i retro hry z konzole Master System, které se objevily v Lost Judgment. Chybět ale nebudou ani pikantnější aktivity se spoře oděnými dívkami a hranými sekvencemi. Jinak se můžete těšit na karaoke, závody autíček, golf, šipky, kulečník a podobně. Upravit bude možné také oblečení hlavního hrdiny.

Hra byla oznámena loni v září a má být kratší než hlavní díly ságy. Což ovšem pořád může znamenat, že bude dost dlouhá vzhledem k pověstnému rozsahu a ukecanosti Yakuzy. Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name se objeví také na stánku Segy na nadcházejícím Gamescomu. Spin-off míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru