Life Is Strange: True Colors, Square Enix, Life Is Strange: True Colors se odhalilo předčasně

Life Is Strange: True Colors se odhalilo předčasně

Pokračování adventurní série vyjde v září a už na něm nepracují původní vývojáři

Zdroj: Square Enix
Název: Life Is Strange: True Colors Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 9. 2021

Zatímco čekáme na akci Square Enix Presents, kde se má představit pokračování Life is Strange, pokračování Life is Strange už se jaksi začalo představovat samo… Dostane podtitul True Colors a míří na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Informace unikla prostřednictvím nachystaného záznamu magazínu Game Informer.

Life Is Strange: True Colors vyjde 10. září a pracuje na něm americké studio Deck Nine, které už v roce 2017 vydalo prequel Life Is Strange: Before the Storm. Potvrdily se tak domněnky, že původní autoři z francouzského studia Dontnod Entertainment už se na značce, která patří společnosti Square Enix, nepodílí.

V momentě, kdy došlo na odhalení celého názvu chystané hry, už bylo poměrně jednoduché pátrat v minulosti po dalších detailech a najít například video od youtubera s přezdívkou SmackNPie, který o „Life is Strange 3: True Colors“ od vývojářů z Deck Nine informoval už koncem letošního února. Shrnoval informace, které se sbíral v uplynulých měsících, které nyní můžeme považovat za věrohodné. Podle nich má být třetí Life is Strange plnohodnotným pokračováním s pěti epizodami, hra využije Unreal Engine 4 a odehrávat by se mohla na americkém severozápadě.

Hlavní hrdinka Alex by podle dostupných nepodložených zpráv měla být Američanka s asijskými kořeny, jejíž nadpřirozená schopnost spočívá ve čtení mysli ostatních. Název hry má vycházet z barevných aur lidí, které je Alex schopná číst a velkou roli v celém zpracování prý bude hrát hudba. Oznámení mělo proběhnout už dříve, vývojáři z Deck Nine ale nechtěli nic riskovat a s ohledem na pandemii koronaviru čekali s představením hry trochu déle.

Porty starších her a přímé pokračování jedničky?

Objevily se rovněž dohady, že hra nakonec nemusí mít epizodický formát, ale to se dozvíme už zanedlouho. Původní série se údajně dočká portu pro Switch, který by mohl být oznámen spolu s novým dílem. A vedle True Colors dokonce může vznikat ještě přímé pokračování jedničky, tvrdí stejné zdroje, které dříve přišly s informacemi o novince. Alex má být bisexuálka, spekulovalo se už před pár dny na diskuzních fórech, a tato informace se jeví ve světle nových zpráv jako velmi pravděpodobná.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru