Stray, Annapurna Interactive, Lidé mění kočku ve Stray na Garfielda, psa i CJ z GTA

Lidé mění kočku ve Stray na Garfielda, psa i CJ z GTA

Je to nejlépe hodnocená letošní hra na Steamu. Už také víme, kdo Stray propůjčil své „mňau“

Zdroj: koláž/Vortex
25. 7. 2022
Název: Stray Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: ,
Datum vydání:
19. 7. 2022
10. 8. 2023 (Xbox One, Xbox Series S | X)

Stray je hit. Docela nečekaný, ale zcela nezpochybnitelný. Titul chválí kritici i hráči. Má skvělá hodnocení na Metacriticu a na Steamu jej hodnotí kladně dokonce 97 procent uživatelů. Je to hráči nejlépe hodnocená letošní hra na Steamu a překonala i God of War. Annapurna, která hru vydává, zaznamenala se Stray svůj zdaleka nejúspěšnější start na Steamu ve své historii.

Není divu, že k nám od minulého týdne proudí zprávy, že Stray si zamilovaly i skutečné kočky a koukají na to, jak jejich dvounožci titul hrají. Ale na gameplaye Stray prý koukají také psi. Kočky už za tímto účelem ale dostaly na Twitteru dokonce speciální účet Cats Watching Stray.

Při vší té popularitě vás asi nepřekvapí, že hru si vzali do parády nejrůznější moddeři. Nejprve přišli lidé, kteří mají kočku a chtěli, aby ta ve hře vypadala jako jejich kočka. A takových modů je už řada.

Pak se objevili lidé, kteří sice mají kočky rádi, ale přednost dávají těm kresleným před skutečnými. A tak se ve hře objevil třeba Garfield. Ano, i na to máme mod.

Ale když je ve hře místo pro kočky a Garfielda, kde jsou psi, namítli pejskaři. A ve Stray skutečně můžete mít i psa místo kočky.

No ale co když nemáte rádi ani kočky ani psy? Možná máte raději CJ z GTA San Andreas. A moddeři mají i pro váš řešení. Možná to ale nechcete vidět. Ale jo, je to Carl Johnson jako kočka

A konečně hráči, kteří nechtějí vidět vůbec žádné zvíře, mohou sáhnout po first person modu. Můžete si tak představit jiné podobně velké čtyřnohé zvíře. Například lišku, nebo co já vím, třeba mývala…

A konečně už jsme se dozvěděli i to, kdo kočku ve Stray „dabuje“. Jejím hlasem je Lala. Mňau dělala nejen u té hlavní, ale i všech ostatních.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru