Succubus, Madmind Studio, Kontroverzní erotický horor Succubus servíruje demo

Kontroverzní erotický horor Succubus servíruje demo

Nahotou a násilím to začíná. V novince autorů Agony se trhají penisy a pije krev novorozenců

Zdroj: Madmind Studio
27. 7. 2020
Název: Succubus Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: ,

Vývojáři z polského týmu Madmind Studio, kteří mají na kontě horor Agony, vydali hratelnou ukázku svého nové hry Succubus. Prolog, jak už název dema napovídá, nás seznámí v úvodem hry. Autoři říkají, že jeho uvolnění představuje klíčový moment ve vývoji projektu. Chtějí totiž od hráčů získat zpětnou vazbu a věří, že to pomůže v jejich další práci. A možná si tak chtějí i trochu otestovat, jak v praxi publikum zareaguje na obsah, který může podobně jako v případě Agony znovu způsobit i nežádoucí pozornost.

Stejně jako plná verze i Succubus: Prologue nabízí takzvaný cenzurovaný mód, který umožňuje sdílet videa ze hry na streamovacích platformách bez obavy o porušení pravidel.

Není to přitom poprvé, co si mohou hráči Succubus vyzkoušet. Koncem loňského roku se testovala alfaverze. Tehdy však ještě autoři cílili především na svém fanoušky, kteří vědí, co od novinky mohou očekávat. Stejně jako plná verze i Succubus: Prologue nabízí takzvaný cenzurovaný mód, který umožňuje sdílet videa ze hry na streamovacích platformách bez obavy o porušení pravidel.

Aby se autoři vyhnuli šíření spoilerů, z dema vyškrtli některé příběhové části, kterých se zákazníci dočkají až v plné verzi. Pokud jde o obsah prologu, těšit se můžete na dva levely, arénu s žebříčky, bestiář nebo interaktivní mapu světa. A samozřejmě nás autoři lákají na zajímavé nepřátele a výrazný svět plný obscénností…

Succubus je spin-off zmíněného Agony. Zatímco debut Madmind Studio se ale akci spíš vyhýbal, tady je souboj na prvním místě. A nejde o jen tak ledajakou rubačku. Nechybí pití krve dětí vytržených z lůna, pojídání výkalů, trhání penisů a další lahůdky. Prostě násilí, nahota, krev, genitálie, sex a další populární témata. Hlavní hrdinkou hry je koneckonců ďábelská kněžka chtíče Vydija. Alespoň základní představu si můžete udělat díky necenzurovanému traileru, ale tým v něm nepředvede ani zdaleka vše. Dokonce i poprsí hrdinky je možné spatřit z first person perspektivy a má „reálnou“ fyziku.

Stojí za připomenutí, že Succubus není jediným titulem, na kterém polští vývojáři momentálně pracují. V Madmind Studio totiž ještě vzniká o poznání méně kontroverzní horor nazvaný Paranoid. Jeho protagonistou je Patrick Calman, který žije dlouhá léta v izolaci. Potýká se se závislostí i psychickými problémy, když se zničehonic ozve jeho dlouho pohřešovaná sestra. Hra má být zasazená do osmdesátých let a nabídnout zcela odlišný zážitek i způsob strašení než duo Agony a Succubus.

Další nahota z Polska

Pokud vás láká digitální erotika v podání polských vývojářů, ale měli byste spíš chuť na něco, co nepřipomíná produkci Kinku na steroidech, můžete vyzkoušet erotické horory Lust from BeyondLust for Darkness od studia Movie Games Lunarium. Jejich autoři se podle svých slov inspirovali díly Lovecrafta, Gigera a Beksińského. Jedná se o o psychologické horory s prvky okultismu i erotiky.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru