Kompilace Neighbours back From Hell vyjde na mobily a tablety

Kompilace Neighbours back From Hell vyjde na mobily

Přišel čas opět udělat ze souseda hlupáka před diváky u televizních obrazovek

Zdroj: FarbWorks
8. 7. 2021

Poťouchlá série Neighbours From Hell míří znovu na mobily. Tentokrát v nové verzi. Kompilace Neighbours back From Hell už dříve vyšla na PC a nyní dorazí také na iOS a Android. Pokud se vám stýská po terorizování souseda, jste tu na správné adrese. Doslova. Woody, hlavní hrdina fiktivní televizní show, využije každou příležitost, aby si s vaší pomocí vystřelil z bručouna odvedle.

Autoři slibují vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení a plynulejší animace i framerate.

Na svou oběť líčíte nejrůznější pasti, plížíte se okolo a využíváte prostředí ve svůj prospěch. To vše v cartoonové grafice, která vám zahraje na nostalgickou strunu a současně se snaží vzbudit dojem reality show i moderní grotesky. Nová mobilní verze obsahuje remasterovaný první i druhý díl s pětadvaceti epizodami, které nás vezmou nejen do výchozího domu, ale také na zaoceánský parník a do různých prázdninových destinací. Autoři slibují vylepšenou grafiku ve vysokém rozlišení a plynulejší animace i framerate.

Původní hra vyšla už v roce 2003 na PC, o dva roky později na Xbox a GameCube a v roce 2009 také na Nintendo DS. Na iOS a Android titul Neighbours from Hell poprvé dorazil v roce 2017. HD verze pak debutovala i na konzolích minulé generace loni na podzim. Druhý díl s všeříkajícím podtitulem On Vacation poprvé vstoupil na trh v roce 2004 a hráči se v něm vydali do Číny, Indie i do Mexika. Protože také dovolenou můžete sousedovi osladit tak, že si bude připadat jako v pekle.

Logicky se může nabízet otázka, zda to ještě vlastně stojí po těch letech za to. Koneckonců původní hra sice sbírala ve své době docela pěkné známky, ale ne vysloveně oslnivé. Ale třeba PC verze Neighbours back From Hell se na Steamu těší z více než 90 procent kladným hodnocením, takže v kombinaci s růžovými brýlemi a vzpomínkami to může být stále zábavná kratochvíle.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru