Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Sony Interactive Entertainment, Kolekce Uncharted dorazí na PC nakonec až v říjnu

Kolekce Uncharted dorazí na PC nakonec až v říjnu

Legacy of Thieves Collection měla vyjít už v červnu. Nový termín by už měl být finální

Zdroj: Sony
10. 9. 2022
Název: Uncharted: Legacy of Thieves Collection Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 28. 1. 2022

Ačkoliv kolekce dvou remasterovaných her ze série Uncharted – čtvrtý díl a spin-off Lost Legacy – už vyšla zkraje roku na PlayStationu 5, hráči na PC museli čekat další měsíce. Chvíli se na základě informací Epic Games Storu zdálo, že se dočkají už v červnu, finálním datem, kdy dvojice her dorazí na počítače je však 19. říjen. Datum vydání opět potvrzuje Epic Games Store, tentokrát se už jeví být všechno v pořádku a ve vzduchu visí příslib předobjednávek, které budou spuštěny v průběhu září.

Na datum vydání upozornil insider s přezdívkou Wario64, který odkázal své sledující na konkrétní stránku na Epic Games Storu, která shrnuje to nejpodstatnější. Jak už zaznělo, kolekce zahrnuje Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy v mírně vylepšených verzích tak, jak vyšly na PlayStationu 5. Hráči se mohou těšit zejména na podporu vysokého rozlišení, případně vysoký framerate, kterého už bylo možné dosáhnout v next-gen verzi na PS5. Jinak by však měly hry odpovídat původním verzím, které rozhodně nebyly špatné a v případě Uncharted 4 příjemným způsobem zakončily dlouhou ságu.

Samozřejmostí budou také české titulky, které byly dostupné u obou her a pro PC verzi byly potvrzené například na Steamu. I tam totiž hra vychází, takže nemusíte řešit žádné dilema stran preferovaných digitálních distribučních sítí. Pokud se však rozhodnete pro koupi na EGS, můžete se těšit na stylizovaný kluzák pro Fortnite v podobě Sullyho obojživelného letounu. Poslední zajímavostí je, že datum 19. října už dříve uniklo z databáze SteamDB, takže dnešní zprávu lze považovat i za potvrzení předchozích spekulací.

Pokud vás zajímá samotná hra, resp. kvalita vylepšené kolekce, psali jsme o ní podrobně v recenzi PS5 verze. Mnohé z věcí se budou nepochybně shodovat s PC verzí, určitě bychom ale byli rádi za menší míru technických nedostatků, na které jsme během testování naráželi.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru