Knuckles se představuje v traileru, dorazí v dubnu

Knuckles se představuje v traileru, dorazí v dubnu

Seriál slibuje bláznivou akci, vrací se i Idris Elba. Českou premiéru zatím neznáme

Zdroj: Paramount

Filmový svět Ježka Sonica pokračuje ve svém rozšiřování. Po nedávném potvrzení, že se Jim Carrey v roli Dr. Robotnika objeví i ve třetím filmu, jsme obdrželi také první trailer na seriál Knuckles společně s datem uvedení, k němuž dojde už ke konci března. Seriál bude mít premiéru na Paramount+ v Severní Americe 26. dubna 2024, v dalších oblastech se objeví o den později. Všech šest epizod se zde navíc objeví najednou. V Česku a na Slovensku bychom se měli dočkat uvedení seriálu na platformě SkyShowtime, která na seriál lákala už minulý rok, kdy tomu však přesně bude, zatím není známo. Nelze však vyloučit, že se dočkáme se zpožděním oproti Paramountu a jiným zemím, ale v tuto chvíli se česká odnož služby nevyjádřila.

Seriál Knuckles je zasazen mezi události filmů Ježek Sonic 2 a Ježek Sonic 3, který má naplánovanou premiéru v našich kinech 26. prosince 2024, a nepřekvapivě se zaměřuje na stejnojmennou oblíbenou červenou ježuru. Dalšího traileru a pohledu na seriál se dočkáme v neděli 11. února během 58. Super Bowlu, zde by se pak měl Knuckles i „osobně“ objevit v rámci vystoupení. V původním znění se do role Knucklese vrací herec Idris Elba, který jej namluvil už ve druhém filmu a samozřejmě také v nadcházejícím pokračování.

Z dalších postav se vrací také Wade Whipple v podání Adama Pallyho a opět uslyšíme i Bena Schwartze a Colleen O’Shaughnessey jako Sonica a Tailse. Dalších postav se pak zhostí například herci Christopher Lloyd, Cary Elwes, Stockard Channing, Edi Patterson, Scott Mescudi, Ellie Taylor, Julian Barratt, Paul Scheer, Rory McCann či Rob Huebel. Za seriálem stojí John Whittington a Toby Ascher, Idris Elba se podílí i jako výkonný producent a režie prvního dílu se ujal Jeff Fowler, jenž režíruje právě filmovou sérii včetně letošního třetího dílu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru