Knockout City, Electronic Arts, Knockout City vyjde v EA Play a Game Pass Ultimate

Knockout City vyjde v EA Play a Game Pass Ultimate

Futuristická vybíjená od autorů Mario Kart Live: Home Circuit láká také na bezplatný trial

Zdroj: EA
27. 4. 2021
Název: Knockout City Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 21. 5. 2021

Společnost Electronic Arts se rozhodla, že svou arkádovou vybíjenou Knockout City vydá rovnou v programu EA Play a Xbox Game Pass Ultimate. Jedná se tak o další chystaný titul, který bude debutovat v některé z předplatitelských služeb. Počin od Velan Studios, autorů Mario Kart Live: Home Circuit, vychází už 21. května.

Vydavatel se pochlubil, že si zkušební verze Knockout City vyzkoušelo přes milion hráčů.

Pokud podobným programům nefandíte, nemusíte se bát, že by vás někdo do nabídky tlačil. Hru si můžete koupit i standardním způsobem za 20 dolarů. Vychází koneckonců na všech hlavních platformách – PC, PS4, PS5, Xboxu One, Xboxu Series i Switchi. I když na nových konzolích nejde o nativní next-gen verzi, ale běh ve zpětné kompatibilitě. Vydavatel se navíc pochlubil, že si zkušební verze Knockout City vyzkoušelo přes milion hráčů.

Knockout City je futuristická variace na vybíjenou, která má nabídnout svižné zápasy 3 na 3, 4 na 4 a všichni proti všem. Hráči se budou utkávat na dynamických mapách, které nabídnou mnoho interaktivních prvků. Titul podporuje cross-play i cross-progress a má mít velmi přístupné ovládání, které umožní rychle naskočit do hry, i když ovládnout ji naplno bude vyžadovat další trénink.

Týmový multiplayerový akční sport Knockout City jsme si už před časem důkladně představovali. Pokud vás o hře zajímají další podrobnosti, najdete je v našich starších článcích. Při vydání by navíc měla být k dispozici bezplatná trial verze, která vám umožní novinku vyzkoušet i v případě, že jste prošvihli nedávné betatesty.

I když se někteří hráči domnívají, že tento krok není dobrým znamením, nebo minimálně známkou velké sebedůvěry, je to lepší, než kdyby hra nenašla dostatečně velké publikum a záhy by se spekulovalo o bolestivějších opatřeních. To byl třeba případ loňské akce Rocket Arena.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru