Dead Rising Deluxe Remaster, Capcom, Klasického Franka z Dead Rising obdržíte za předobjednávku

Klasického Franka z Dead Rising za předobjednávku

Vylepšená verze nabídne i původní podobu hlavního hrdiny, ale cesta k ní se nelíbí všem

Zdroj: Capcom
4. 7. 2024
Název: Dead Rising Deluxe Remaster Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 19. 9. 2024

Dead Rising Deluxe Remaster stále plní titulky aktualit. Už jsme psali o tom, že vedle jinak pozitivních ohlasů se objevila nějaká kritika ze strany fanoušků na novou podobu hlavního hrdiny. Výchozí Frank West vypadá jinak, ale bude existovat i alternativa v podobě klasického Franka. Za předobjednávku Capcom nabízí různé bonusy a je mezi nimi kromě jiného i model hrdiny, jak si ho pamatujeme z původní hry z roku 2006.

Jak si ale zřejmě dokážete představit, i když předobjednávka standardní verze stačí, části fanoušků vadí, že jsou tlačení do samotné předobjednávky hry. Není ani jisté, zda se k bonusům hráči dostanou později zdarma po nějakém čase, nebo za takový skin budou muset zaplatit. Další bonus pak láká na model Chucka Greena z druhého dílu.

Je docela fér, že Capcom atraktivní skin neschoval třeba jen do nějaké speciální edice, ale vydavatel na druhé straně mohl zřejmě takovou reakci částečně předvídat. V kombinaci s tím, že nová podoba hlavního hrdiny je odlišná, a má dokonce jiný hlas, není velkým překvapením, že sentiment hráčů se upíná k originálu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru