Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, Nintendo uvádí na webu Kingdom Come pro Switch. Je to chyba

Kingdom Come: Deliverance vyjde na Switch

Spekulovaný port se nakonec stává realitou. Zrodil se ale z původního nedorozumění

Zdroj: Nintendo/Warhorse
10. 6. 2021
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
2024 (Switch)

České historické RPG Kingdom Come: Deliverance od pražského studia Warhorse míří na Switch. A tentokrát už doopravdy a oficiálně. Možná si ještě vzpomenete, že se o tom začátkem roku spekulovalo na základě informace, která se objevila na japonském webu Nintenda. Autoři tehdy informaci popřeli s tím, že šlo o omyl. A nelhali. Omyl to skutečně byl, říkají nyní. Omyl, který je ale inspiroval, aby se zmíněný port stal realitou.

Verzi pro Switch dělá Saber Interactive

Warhorse se stávají součástí nového labelu společnosti Koch Media, který se jmenuje Prime Matter, a při této příležitosti oznamují KCD na Switch. A doslova říkají, že se konverze zrodila z popsané chyby. Zpráva totiž vzbudila velké pozdvižení a zpětná vazba nakonec autory inspirovala. Port ale nevzniká přímo ve Warhorse, ale ve studiu Saber Interactive. To také patří do skupiny Embracer Group a navíc má velké zkušenosti s konverzemi pro Switch. Převáděli třeba Zaklínače 3, Crysis Remastered, Call of Cthulhu nebo Vampyra.

“Je úžasné vidět, jak velký vliv mohou mít hráči po celém světě na vývoj her. Jejich ohromující zpětná vazba a reakce fanoušků nás donutily přehodnotit naše možnosti a přiměly nás sednout si se společností Saber Interactive, která je pro tento ambiciózní počin ideálním kandidátem,” uvedl mluvčí Warhorse Tobias Stolz-Zwilling.

Na další podrobnosti o portu, obrázky nebo dokonce videa si zatím musíme počkat.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru