Keanu Reeves se měl připojit k Sonicovi 3

Keanu Reeves se měl připojit k Sonicovi 3

Hvězda Matrixu údajně propůjčila hlas temnému Shadowovi

Zdroj: Paramount
16. 4. 2024

Magazín The Hollywood Reporter přišel s vlastní zprávou, že postavu Shadowa v chystaném filmu Ježek Sonic 3 dabuje Keanu Reeves. Odvolává se přitom na několik svých zdrojů. Další informace ale článek nepřináší a spíše jen rekapituluje známé skutečnosti. Shadow už se objevil krátké potitulkové scéně v Sonicovi 2. Mihnout se měl i v záběrech prezentovaných Paramountem na akci CinemaCon 2024 minulý týden. Ani v jedné scéně ale nemluvil.

Pokud se hvězda Matrixu nebo Johna Wicka skutečně připojí k obsazení Sonica, rozšíří tak už nyní slušný seznam herců. Součástí adaptace jsou také Ben Schwartz, Jim Carrey, Idris Elba nebo James Marsden. V každém případě natáčení filmu už skončilo. Poslední klapka padla na konci března.

Ježek Sonic 3 bude mít v amerických kinech premiéru 20. prosince. U nás se začne promítat 26. prosince. Zástupci Paramountu se nedávno nechali slyšet, že by rádi ze Sonica na stříbrném platně udělali podobný fenomén, jakým byli Avengers. Vzhledem k úspěchu předchozích dvou filmů není divu, že má studio zálusk na další trhák. A to to přitom před premiérou prvního filmu vypadalo, že kvůli zmutovanému ježkovi vezmou fanoušci na filmaře vidle a pochodně.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru