Call of Duty: Modern Warfare II (2022), Activision, Kdy dorazí nový obsah do Call of Duty a Battlefieldu

Kdy dorazí nový obsah do Call of Duty a Battlefieldu

Activision odložil druhou sezónu pro MWII a Warzone. Do BF2042 míří třídy a další sezóna

Zdroj: Activision
20. 1. 2023
Název: Call of Duty: Modern Warfare II (2022) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 10. 2022

Společnost Activision oficiálně potvrdila dřívější spekulace. Druhá sezóna pro akci Call of Duty: Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone 2.0 vyjde později. Vývojáři chtějí udělat ještě několik změn, aby vyhověli zpětné vazbě od hráčů. Původně se očekávalo, že nový obsah do her dorazí už 1. února, ale fanoušci se dočkají až 15. února. Podobným způsobem se už v minulosti opozdila také druhá sezóna pro Call of Duty: Vanguard.

Samozřejmostí jsou už v rámci nových sezón další multiplayerové mapy, režimy, zbraně a další. O podrobnosti se autoři chtějí teprve podělit.

Tým láká, že druhá sezóna přinese spoustu čerstvého obsahu včetně úplně nové malé mapy pro Warzone 2.0. Vylepšení se má dočkat také gulag (vrátí se souboje jeden na jednoho), lootování a loadouty. Samozřejmostí jsou už v rámci nových sezón další multiplayerové mapy, režimy, zbraně a další. O podrobnosti se autoři chtějí teprve podělit.

Ale novinky nepřicházejí jen na konto Call of Duty, ale také rivala od EA v podobě Battlefieldu 2042. Ten se dočká fanoušky vytouženého návratu tradičnějších class. Přepracovaní specialisté mají do hry dorazit společně s updatem 3.2 ještě někdy tento měsíc. Původní koncepce se autoři nezbaví úplně, ale přepracují vybavení specialistů tak, aby dostali jasně definovanou roli a přiblížili se klasickým třídám. Navíc se v rámci chystané čtvrté sezóny dočkáme úplně posledního specialisty.

EA už potvrdili plány na pátou sezónu, která má přinést do hry staronovou mapu, která se podle autorů naposledy objevila v Battlefieldu 4.

Podle zákulisních informací magazínu Insider Gaming čtvrtou sezónu DICE odstartují 28. února. Součástí by měl být také nový battle pass a nová technika. Pokud jde o chystanou mapu, ta by měla být menší a nabízet lineárnější design vhodný pro souboje z větší blízkosti, po kterých fanoušci měli volat.

Touto sezónou přitom nový obsah pro Battlefield 2042 neskončí. EA už potvrdili plány na pátou sezónu, která má přinést do hry staronovou mapu, která se podle autorů naposledy objevila v Battlefieldu 4. Bude ale změněná a ovlivněná situací v roce 2042. Klíčová k vítězství tu má být týmová spolupráce pěchoty a mechanizovaných jednotek.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru