Disney Speedstorm, Gameloft, Kartové závody Disney Speedstorm vyjdou v dubnu

Kartové závody Disney Speedstorm vyjdou v dubnu

Za early access musí nedočkavci zaplatit. V budoucnu bude hra free-to-play

Zdroj: Gameloft
19. 3. 2023
Název: Disney Speedstorm Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 28. 9. 2023

Na naše obrazovky se řítí další vyzyvatel slavné série Mario Kart. Po Sonicovi, Crashovi, Garfieldovi, Šmoulech nebo hrdinech od Nickelodeon si na skalp Nintenda myslí Gameloft se hrou Disney Speedstorm. Její autoři oznámili na Twitteru, že do early accessu vstoupí 18. dubna. Gameloft láká na slavné hrdiny Disney i Pixaru, kteří se tu budou utkávat na tratích z populárních světů. Předběžný přístup bude k dispozici na PC i konzolích a hra má podporovat cross-play.

Kdo chce hrát co nejdřív, musí zaplatit a sáhnout po takzvaném founder’s packu. Na výběr jsou tři – standard, deluxe a ultimate – lišící se přirozeně tím, co všechno obsahují. Podrobně už můžete prostudovat jejich nabídku třeba na oficiálním webu. Tyto founder’s packy se budou prodávat v cenách od 40 do 70 dolarů. Později bude hra dostupná coby free-to-play.

Princezny i příšerky

Pokud jde o obsah hry, můžete se těšit na postavy a prostředí z filmů Kráska a zvíře, Herkules, Příšerky s.r.o., Mulan, Piráti z Karibiku, Kniha džunglí a samozřejmě nechybí ani Mickey Mouse a jeho přátelé. Každý hrdina má přijet na závodní dráhu s unikátními schopnostmi Jednotlivé závodníky můžeme také upgradovat. Přímo v závodech uplatníme nitro i drifty a musíme se vypořádat s interaktivním prostředím na dynamických tratích, říká tým. Samozřejmostí už je v tomto žánru úprava vlastního závodního speciálu i jezdce.

Podobně jako v případě jiných kartových her vývojáři slibují, že chopit řízení se může úplně každý, ale skutečného mistrovství dosáhneme až časem. Titul nabídne nejen on-line, ale také lokální multiplayer. V rámci dalších sezón má pak do hry pravidelně proudit nový obsah včetně dalších postav a okruhů.

Termín, kdy Disney Speedstorm vystoupí z early accessu, neznáme. Teprve pak ale bude free-to-play. Titul byl oznámen v loni v únoru a původně měl vyjít už v roce 2022, ale k jeho odkladu došlo po uzavřené betě. V předběžném přístupu chtějí vývojáři společně s komunitou závody ještě lépe vyladit. Na hře pracují autoři známé mobilní závodní série Asphalt. 

Disney Speedstorm míří na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch. Gameloft má na kontě i úspěšný titul Disney Dreamlight Valley.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru