Posel smrti: Pouto krve, Kampaň na prequel Posla smrti bude, říká Zdeněk Houb

Kampaň na hru Posel smrti: Pouto krve začne na podzim

Přejete si návrat populární české adventury? Bez pomoci fanoušků se to neobejde

Zdroj: Zdeněk Houb
9. 7. 2024
Název: Posel smrti: Pouto krve Platformy: Žánr:

Už několikrát jsme vás na Vortexu informovali o tom, že se populární česká adventura Posel smrti dočká nového dílu. Teď nám její autor Zdeněk Houb prozradil, že start kampaně plánuje na letošní podzim. „Start kampaně na Posla smrti: Pouto krve jsem přesunul na říjen. Aby kampaň byla co nejlépe připravená a měla dobrou prezentaci, chci její přípravě dát víc času,“ řekl Vortexu Zdeněk Houb. A mezitím nám představil alespoň plánovanou podobu CD z remastru hudby původního Posla smrti.

Zdroj: Zdeněk Houb

Pokud jde o novou hru, můžeme si stručně připomenout, co jsme se dozvěděli už dříve. Jedná se o prequel a jeho autor sliboval poutavý příběh ze staré Anglie a Skotska, který má být inspirovaný skutečnými událostmi. A navíc lákal na nový v adventurách nepoužitý game design a temnou atmosféru s tím, že námět už se píše.

V našem březnovém rozhovoru také padlo, že na novou hru bude nezbytné v crowdfundingové kampani vybrat minimálně dva miliony korun. V tuto chvíli se projektu věnuje trojice lidí, ale tým by se samozřejmě měl ještě rozrůst. Zdeněk Houb nám prozradil, že doufá, že s pomocí fanoušků vznikne nová česká srdcovka.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru