Bulánci, SleepTeam, Kampaň na Bulánky skončila mimořádným úspěchem

Kampaň na Bulánky skončila mimořádným úspěchem

Novodobá česká klasika se stala nejúspěšnějším projektem v historii Startovače

Zdroj: SleepTeam
17. 6. 2021
Název: Bulánci Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 21. 9. 2023

Kampaň na Startovači na nové Bulánky skončila. Autorům se povedlo od fanoušků získat na projekt 7 308 770 korun z původního půl milionu, který žádali. Na novou hru od SleepTeamu přispělo úctyhodných 8541 hráčů. Vývojáři samozřejmě všem poděkovali za jejich podporu s tím, že se Bulánci stali vůbec nejúspěšnějším projektem v historii Startovače.

“Všem moc děkujeme za důvěru a uděláme maximum pro to, aby Bulánci 2.0 překonali svého předchůdce,” vzkázali autoři fanouškům. V nadcházejících dvou týdnech se SleepTeam obrátí na své podporovatele a bude s nimi ladit odměny a jejich podobu. Vzhledem k obrovskému množství lidí to ale bude chvíli trvat.

Díky celkové částce se povedlo společnými silami fanouškům dosáhnout na extra cíle, jako jsou editor levelů, cross-platform multiplayer, další zbraně, vesmírný level se stavem beztíže, režim battle royale nebo fotbalová minihra.

Dosud nejúspěšnějším projektem na Startovači byla stolní hra Trabantem napříč kontinenty, která vybrala přes 5,1 milionu korun. Více podrobností o Buláncích najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru