Marvel’s Avengers, Square Enix, Kampaň Marvel’s Avengers nebude kooperativní

Kampaň Marvel’s Avengers nebude kooperativní

Hlavní dějová linka je navržená pro sólo hraní, kooperaci přinesou vedlejší mise

15. 6. 2019
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Při představení Marvel’s Avengers tvůrci slibovali přítomnost singleplayeru i kooperativního multiplayeru, nicméně právě s on-line složkou hry to nakonec bude trochu jinak, než jak si to hráči mohli původně představovat.

Z prezentací za uzavřenými dveřmi se dozvídáme specifika fungování kooperačního režimu. Ten sice propojí až čtyři hráče, jenž tito spolu nebudou moci hrát hlavní příběhovou kampaň. Mise z hlavního příběhu hry jsou údajně designované tak, že se zaměřují vždy právě na jednu postavu. Dle informací od týmu Crystal Dynamics je hlavní náplň hry navržená podobně, jako tomu bylo například u série Uncharted nebo u Tomb Raidera. Ostatně k druhé jmenované sérii má tým Crystal Dynamics beztak nejblíže a k té první se s Tomb Raiderem dlouhá léta přibližoval.

Vedle hlavní náplně poté hra nabídne ještě speciální vedlejší mise. Ty jsou sice propojené tím stejným příběhem, jsou už ale navržené s ohledem na kooperaci. Hráči si budou moci zvolit postavu, která jim vyhovuje, a vrhnout se do akce. Ke kooperaci přitom nebudou nuceni a celou hru půjde projít i sólo. A pro pořádek ještě vývojáři upřesňují, že v on-line hře bude k dispozici vždy právě jeden stejný hrdina. To jinými slovy znamená, že v jediné hře sotva narazíme na čtyři Kapitány Amerika.

Marvel’s Avengers vyjde 15. května příštího roku, a to na Xbox One, PlayStation 4, PC a na Stadii. Ujít si při této příležitosti určitě nenechte ujít Jirkovy dojmy, který měl možnost hru na vlastní oči vidět.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru