Jsme nakloněni ženám a lidem všech pohlaví, říká Blizzard

Vývojáři oficiálně komentují odchod J. Allena Bracka. Ten se loučí s přáním všeho dobrého

3. 8. 2021

Krátce po nečekaném oznámení odchodu J. Allena Bracka z pozice prezidenta Blizzardu přichází oficiální reakce také na webu vývojářů. Ta v mnohém kopíruje původní tiskovou zprávu, nicméně je zacílena přímo na fanoušky společnosti a přináší i krátký vzkaz od odcházejícího prezidenta. Ten pochopitelně přeje svým dvěma nástupcům jen to nejlepší a doufá, že Blizzard bude pod jejich vedením vzkvétat a hlavně že dojde k důležitým změnám, které zlepší pracovní podmínky.

„Jsem přesvědčen, že Jen Oneal a Mike Ybarra poskytnou společnosti Blizzard vedení, které potřebuje k naplnění svého potenciálu, a urychlí tempo změn. Očekávám, že tak budou činit s nadšením a entuziasmem. Spoléhám, že povedou společnost s nejvyšší mírou integrity a oddanosti složkám naší kultury, které činí Blizzard tak výjimečným,“ zní celé Brackovo prohlášení. Navazuje na zprávu, v níž zástupci společnosti vysvětlují, proč ke změně došlo a co s sebou přinese.

„Oba vedoucí pracovníci jsou hluboce oddáni všem našim zaměstnancům a práci, která nás čeká,“ vysvětlují vývojáři. Společným úsilím chtějí zajistit, že Blizzard bude co nejbezpečnějším a nejpřívětivějším pracovištěm pro ženy a lidi jakéhokoli pohlaví, etnické příslušnosti, sexuální orientace nebo původu. Na pořadníku změn je také udržování a posilování vnitřních hodnot a především obnovení důvěry, která utrpěla nejen ve vztahu k zaměstnancům, ale rovněž také k fanouškům. „Díky svým dlouholetým zkušenostem v oboru a hlubokému závazku k integritě a inkluzi povedou Jen a Mike společnost Blizzard s péčí, soucitem a oddaností k dokonalosti,“ opakuje pak vyjádření Blizzardu stanovisko popsané v tiskové zprávě.

O Jen Oneal a Mikeovi Ybarrovi se pak máme podle Blizzardu v dohledné době dozvědět víc, nepochybujeme tak nad jejich vlastními vyjádřeními a nastíněním plánu, jakým způsobem chtějí vést Blizzard do nové éry.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru