Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Joker v Suicide Squad: Kill the Justice League hráče zklamal

Joker v Suicide Squad hráče zklamal

Příchod oblíbeného padoucha hru nespasil. Je mu vyčítán grind i recyklace obsahu

Zdroj: Rocksteady

Ještě před vydáním Suicide Squad: Kill the Justice League už vývojáři z Rocksteady Studios lákali na příchod Jokera, který byl později stanoven na 28. března v rámci první sezóny. Oblíbený šílený klaun v tomto případě pochází z jiné dimenze, proto je v té naší trochu nesvůj, ale přesto se připojí k Suicide Squad, aby jim pomohl v jejich misi. Joker je tedy už pár dní ve hře, ovšem od hráčů si vysloužil kritiku – tentokrát však ne ani tak za své pojetí, celkově zpracování či vzhled, nýbrž za způsob, jakým lze tuto novou postavu odemknout.

Postavu Jokera lze ve hře získat zdarma postupem ve hře a díky plnění misí, případně mohou využít prémiovou měnu. Kromě nového padoucha první sezóna nabízí upravený vzhled Metropolis, nové mise Incursions, vybavení a kosmetické doplňky, Joker měl být nicméně zlatým hřebem večera. Ačkoli hraní za Jokera působí zábavně, sezóna jako celek je pro mnohé zbývající hráče zklamáním, přičemž se nezdráhali se svými připomínkami svěřit například v recenzích a diskuzích na Steamu, pod videi nebo na subredditu hry. Ve většině případů šlo spíše o naštvané reakce, jelikož dle svých slov neobdrželi, co očekávali. Hráči si stěžují, že získání Jokera je podmíněno nepříjemným grindem, který byl navíc vyčítán už základní hře, jelikož jsou nuceni několik hodin plnit stále stejné opakující se mise. Opakovaný souboj s bossem navíc připomíná ten s Brainiacem se schopnostmi Flashe, tentokrát je však využit Green Lantern.

Kromě nuceného grindu Joker však nepřináší mnoho nového, a to i po stránce příběhové. Je zcela evidentní, že nový animovaný úvod shrnující svět tohoto Jokera a Brainiacovu invazi společně s cutscénou při jeho představení Task Force X, hráčům nestačí. Hráči se shodují, že doufali, že první sezóna bude zlomovým okamžikem, který by mohl hru podpořit do budoucna a nabídnout unikátní nový obsah či příběhové mise. Je pravdou, že s uvedením první sezóny se dle SteamDB minimálně na Steamu zvedl počet souběžně hrajících hráčů Suicide Squad: Kill the Justice League z maxima 500 a 600 za den na 3000, to už ovšem znovu klesá. Rocksteady má stále další plány a co nabídnout, otázkou ovšem je, zda budoucí přírůstky budou lepší a zda je hráči případně i lépe přijmou.

Naši recenzi Suicide Squad: Kill the Justice League si můžete připomenout zde, případně ve videu níže.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru