The Last of Us (seriál), Joelova bratra v seriálu The Last of Us ztvární Gabriel Luna

Joelova bratra v seriálu The Last of Us ztvární Gabriel Luna

Výběr herce fanoušky znovu rozděluje. Jedni nenachází podobu, jiní se těší na Lunův výkon

Zdroj: koláž, Vortex
16. 4. 2021
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Seriálová adaptace The Last of Us, na které pracuje HBO ve spolupráci se Sony, studiem Naughty Dog a také přímo s autorem herní série Neilem Druckmannem, našla dalšího herce pro jednu z hlavních rolí. Po obsazení Joela Pedrem Pascalem a Ellie Bellou Ramsey přichází odtajnění seriálové podoby Joelova mladšího bratra Tommyho. Podle informací magazínu Variety jej ztvární 38letý Gabriel Luna, který se zapsal coby terminátor Rev-9 ve filmu Terminátor: Temný osud, seriáloví fanoušci jej pak mohou znát coby Ghost Ridera z Agentů S.H.I.E.L.D.u a mihnul se například i ve vynikajícím Temném případě coby Miguel Gilb.

Pokud nejste s postavou Tommyho Millera obeznámeni, jde o důležitou součást skupiny hlavních protagonistů, který zasahuje do příběhu obou dosud vydaných dílů série. Je přibližně o deset let mladší než Joel a před událostmi prvního The Last of Us k němu i jeho dceři Sarah chová vřelou náklonnost. Podle střípků informací, které bylo možné zachytit v průběhu hraní, spolu Joel a Tommy vyrůstali a později i pracovali, ať už v době klidu na stavbách, nebo později trochu jiným způsobem. Na každý pád je pojí velmi silné pouto, což se významně promítá i do druhé části The Last of Us Part II.

Zdroj: El Rey Network

Co se týče hereckého obsazení, není zřejmě bez překvapení, že s ním velká část fanoušků není úplně spokojená. Bez ohledu na to, že Gabriel Luna i Tommy Miller pochází z Texasu, Luna nezapře své mexické předky, což je v očích fanoušků v přímém rozporu s tím, kým byl Tommy. Od prvního okamžiku jej sledujeme s delšími světlými vlasy a plnovousem, což jsou atributy, kterými Luna jednoduše nedisponuje. Upřímně, ani my jsme nenašli žádnou jeho fotografii, na níž by neměl oholenou tvář, takže vkládáme naději právě do téhle výrazné změny a kostýmu. Jak navíc někdo v komentářích trefně poukázal, vzhledem k tomu, že jsou Joel a Tommy bratři, Luna se perfektně hodí po bok Chilana Pedra Pascala. A to nejen skrze svůj původ, ale také herecký um, který fanoušci vyzdvihují zejména ve spojitosti s Ghost Riderem.

Uvidíme tedy, jak budou všichni herci ve finále vypadat a nakolik budou své videoherní předobrazy připomínat vzhledem a nakolik svým hereckým výkonem. Natáčet by se mělo začít už v průběhu letošního roku v Calgary pod dohledem Craiga Mazina coby producenta celého seriálu a také režiséra Kantěmira Balagova, který natočí přinejmenším pilotní díl.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru