Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, Již brzy se máme dozvědět novinky o Elden Ringu

Již brzy se máme dozvědět novinky o Elden Ringu

Tvrdí to novináři Grubb a Schreier. Microsoft ale vyvrací, že se tak stane na jeho prezentaci

Zdroj: FromSoftware
1. 3. 2021
Název: Elden Ring Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 2. 2022

Elden Ring je nový Silent Hill. Ne, nebojte se, nedošlo k neočekávanému crossoveru, toužebně vyhlížený titul od FromSoftware jen střídá Silent Hill na pozici stálice všech předpovědí nadcházejících prezentací a v podstatě odevšud se objevují zaručené zprávy, že se už konečně dozvíme něco nového. Naposledy se vlna rozruchu zvedla během uplynulého víkendu, kdy začali renomovaní insideři a novináři v náznacích poukazovat, že se užuž blíží chvíle, kdy bude hradba mlčení prolomena a fanoušci se začali připravovat rovnou na trailer. Jmenovitě na novinky lákali Jeff Grubb ve svém podcastu GamesBeat Decides a také Jason Schreier, jenž zmínil několik interních odkladů, blížící se ukázku Elden Ringu a vyvrátil také, že by hra měla ohrozit vydání dalšího dílu Písně ledu a ohně.

V momentě, kdy se daly zprávy do pohybu, začali je fanoušci spojovat s dalšími spekulacemi, tentokrát od novináře Paula Thurrotta. Ten už v pátek na svém Twitteru uvedl, že Microsoft má chystat na 23. března prezentaci, která se bude zabývat novinkami ve světě videoher a právě spojení s Elden Ringem by dávalo smysl. Byla to právě předloňská konference Microsoftu na E3, v rámci které jsme se dočkali dosud jediného teaseru zmiňované hry a je tudíž pravděpodobné, že se redmondská společnost zčásti podílí na marketingu. Jestli tomu tak je, či nikoliv, není v tuto chvíli zřejmé, pro jistotu se ale na závěr tohoto měsíce příliš netěšte.

V mezičase už totiž stihl marketingový manažer Xboxu Aaron Greenberg spekulace komentovat a výsledek vás nepotěší. „Jen abychom si nastavili očekávání – tohle se nestane,“ komentuje popisované spojení ukázky Elden Ringu s domnělou prezentací Microsoftu. „Vždycky připravujeme nějaké věci, ale výhledově nechystáme žádnou akci, kde bychom oznamovali nové hry nebo ukazovali trailery tohoto typu,“ dodává Greenberg. Těžko soudit, zda tím zcela vyvrací myšlenku nějaké březnové prezentace her pro Xbox, nebo z ní pouze vyškrtává Elden Ring, opět nám ale nezbývá nic jiného než čekat. Neumírá nakonec ani naděje, že FromSoftware zkrátka zveřejní novinky o své nové hře bez fanfár a potřeby jakékoliv prezentace, takže zůstáváme připraveni a věříme, že tvrzení Jasona Schreiera je přesné a na straně vývojářů se nic zásadního nezmění. Na cokoliv nového ostatně čekáme už přes rok a půl.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru