Jihokorejci nás lákají na působivý evropský středověk

Jihokorejci nás lákají na působivý evropský středověk

Chivalry 2 bude mít pěkně vypadajícího soupeře. Vyzyvatel má velké hardwarové nároky

Zdroj: Nexon
7. 7. 2021

Rytíři jsou, zdá se, opět v kurzu. Vedle nedávno recenzovaného pokračování Chivalry, For Honor nebo Mordhau se teď chystá i tajuplný projekt HP. Jihokorejský Nexon představil (lehce) středověkou PvP akci, která hned v prvním traileru láká na moc pěknou in-game grafiku. Ale má svoji cenu, o tom nicméně až později.

Karta Nvidia RTX 2060 jako absolutní minimum

Autoři se chystají v nadcházejících měsících hráčům zpřístupnit testovací verze, které nabídnou dvě mapy – Strife 16 na 16 a Advance 12 na 12. I když je ale hra zaměřena primárně na souboje na blízko chladnými zbraněmi jako jmenovaná konkurence, svůj původ nezapře. A to se netýká jen celkové stylizace, ale také příměsi magie.

Pokud si bude hráč na bojišti počínat zvlášť dobře, může se stát jakýmsi hrdinou, jinak ale nemáme k náplni žádné další podrobnosti. Má se jednat o high-end PC AAA hru a tomu odpovídají také očekávané minimální hardwarové nároky. Musíte mít alespoň procesor Intel i7, 16 GB RAM a grafickou kartu Nvidia RTX 2060 či lepší.

Přihlášky do alfatestu už jsou otevřené a následná první zkušební verze poběží v srpnu čtyři dny. Přístupná však bohužel bude jen jihokorejským hráčům. Vzhledem k tomu, že ale upoutávce nechybějí oficiální anglické titulky, je nanejvýš pravděpodobné, že si Nexon nebude titul šetřit jen pro jihokorejské hráče dlouho.

Project HP je pouze pracovní název a vlastně ani nevíme, co se za ním ukrývá. Nexon nový titul poprvé naznačil už loni v srpnu prostřednictvím pracovních inzerátů a oficiálně jeho existenci potvrdil letos v březnu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru