Life Is Strange: True Colors, Square Enix, Ještě před Life is Strange vyjde zdarma komiksový prequel

Před Life is Strange vyjde zdarma komiksový prequel

Na True Colors se mohou fanoušci připravit. Komiks se Steph přemostí originál a novinku

Zdroj: Square Enix
16. 4. 2021
Název: Life Is Strange: True Colors Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 9. 2021

Ještě než na trh dorazí nedávno oficiálně oznámená hra Life Is Strange: True Colors od studia Deck Nine a Square Enix, budete se moci začíst do bezplatného komiksu. Prequel od nakladatelství Titan Comics vyjde zdarma při příležitosti akce Free Comic Book Day. Obsahovat bude dva příběhy s novými postavami True Colors a jednou známou tváří z minulosti.

V exkluzivním bonusu si za Steph zahrajeme rok předtím, než Alex dorazí do Haven Springs.

Tou je Steph Gingrich z Before the Storm a dozvíme se, co dělala mezi těmito dvěma tituly. Půjde o takový spojovací můstek. Ba co víc, Steph nejen že se objeví v komiksu a vystupovat bude i v nové hře, ale pokud sáhnete po její deluxe edici, můžete se těšit navíc na exkluzivní příběh nazvaný Wavelengths se Steph v hlavní roli.

V tomto bonusu si za ni zahrajeme rok předtím, než Alex dorazí do Haven Springs. Jedná se o samostatný příběh, který ale rozšíří povědomí o postavách a městečku. V komiksovém příběhu vystupují rovněž Max a Chloe z první série od Dontnodu.

Hrdinkou dalšího příběhu je pak Alex Chen, samotná protagonistka True Colors. Připojíme se k ní na její cestě Haven Springs, kam je chystaná hra zasazena. Komiks bude zdarma 14. srpna, takže přijde akorát včas na to, abyste se naladili na chystaný titul. Life Is Strange: True Colors pak vychází 10. září.

Komiksová série inspirovaná Life is Strange od Titan Comics vychází od listopadu 2018 a navazuje na jeden z konců původní hry. Mimochodem, v remasteru Before the Storm se objeví tričko Zombie Crypt jako bonus pro předobjednávající, které je inspirované právě touto komiksovou sérií.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru