Před Life is Strange vyjde zdarma komiksový prequel

Na True Colors se mohou fanoušci připravit. Komiks se Steph přemostí originál a novinku

Zdroj: Square Enix
16. 4. 2021
Název: Life Is Strange: True Colors Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 10. 9. 2021 Platformy: , , , , , , Žánr:

Ještě než na trh dorazí nedávno oficiálně oznámená hra Life Is Strange: True Colors od studia Deck Nine a Square Enix, budete se moci začíst do bezplatného komiksu. Prequel od nakladatelství Titan Comics vyjde zdarma při příležitosti akce Free Comic Book Day. Obsahovat bude dva příběhy s novými postavami True Colors a jednou známou tváří z minulosti.

V exkluzivním bonusu si za Steph zahrajeme rok předtím, než Alex dorazí do Haven Springs.

Tou je Steph Gingrich z Before the Storm a dozvíme se, co dělala mezi těmito dvěma tituly. Půjde o takový spojovací můstek. Ba co víc, Steph nejen že se objeví v komiksu a vystupovat bude i v nové hře, ale pokud sáhnete po její deluxe edici, můžete se těšit navíc na exkluzivní příběh nazvaný Wavelengths se Steph v hlavní roli.

V tomto bonusu si za ni zahrajeme rok předtím, než Alex dorazí do Haven Springs. Jedná se o samostatný příběh, který ale rozšíří povědomí o postavách a městečku. V komiksovém příběhu vystupují rovněž Max a Chloe z první série od Dontnodu.

Hrdinkou dalšího příběhu je pak Alex Chen, samotná protagonistka True Colors. Připojíme se k ní na její cestě Haven Springs, kam je chystaná hra zasazena. Komiks bude zdarma 14. srpna, takže přijde akorát včas na to, abyste se naladili na chystaný titul. Life Is Strange: True Colors pak vychází 10. září.

Komiksová série inspirovaná Life is Strange od Titan Comics vychází od listopadu 2018 a navazuje na jeden z konců původní hry. Mimochodem, v remasteru Before the Storm se objeví tričko Zombie Crypt jako bonus pro předobjednávající, které je inspirované právě touto komiksovou sérií.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru