The Last of Us (seriál), Jeffrey Wright si v seriálu The Last of Us zopakuje svou roli

Jeffrey Wright si v The Last of Us zopakuje svou roli

Isaac Dixon se obejde bez přeobsazení. Druhá řada zřejmě prozkoumá jeho minulost

Zdroj: Naughty Dog
28. 5. 2024
Název: The Last of Us (seriál) Datum vydání: 16. 1. 2023

Druhá řada seriálu The Last of Us se už pár měsíců natáčí, přičemž jsme se poměrně nedávno dočkali i prvních dvou oficiálních snímků. I nadále se pak můžeme dozvídat další jména zahrnutá v obsazení, neboť navzdory oznámení těch nejdůležitějších postav stále zůstávají další, které si zatím nemůžeme přiřadit k žádnému herci. Nejnovějším a velice zajímavým přírůstkem je Jeffrey Wright, jenž se ujímá role Isaaca Dixona – postavy, již ztvárnil přímo ve hře The Last of Us Part II.

Už v první řadě seriálového The Last of Us se objevilo několik herců ze hry, dokonce i Troy Baker a Ashley Johnson, tedy představitelé herního Joela a Ellie, ovšem ve zcela jiných a menších rolích. Wright je v tuto chvíli teprve druhým hercem, který si svou roli zopakuje, stejně tak tomu dosud bylo pouze u herečky Merle Dandridge a postavy Marlene. V The Last of Us Part II je Isaac Dixon vůdcem WLF a sehrává důležitou roli v příběhu Abby Anderson. Jeffrey Wright této postavě ve hře propůjčil nejen svůj hlas, ale rovněž i podobu a celkový herecký výkon v rámci motion capture. Není tedy pochyb o tom, že lepší obsazení by se hledalo jen velice těžko.

Fanoušci nicméně mají oči a uši všude, proto máme už i přímo fotografii z natáčení, na níž je Wright v roli. Vypadá ovšem trochu jinak, než jak si jej pamatujeme ze hry, navíc má na sobě zřejmě uniformu FEDRA. Fanoušci se proto domnívají, že se dočkáme flashbacků i do Isaacovy minulosti a že se toho o něm celkově v seriálu dozvíme o trochu více. O samotném seriálu se pak můžete více dozvědět v archivu našich starších článků.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru