Marvel’s Avengers, Square Enix, Je tu první trailer se Spider-Manem z Marvel’s Avengers

Je tu první trailer se Spider-Manem z Marvel’s Avengers

Crystal Dynamics konečně odtajňuje podobu pavoučího muže. Dorazí koncem listopadu

Zdroj: Square Enix
12. 11. 2021
Název: Marvel’s Avengers Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 4. 9. 2020

Vývojáři ze studia Crystal Dynamics před týdnem potvrdili, že rozšíření se Spider-Manem pro hru Marvel’s Avengers dorazí 30. listopadu. Pomineme-li, že rozšíření bude exkluzivní jen pro hráče na PlayStationu a mělo přijít mnohem dříve, zvedla se očekávaná vlna zájmu, ze které se ozývaly žádostivé hlasy konečně se na pavoučího muže alespoň podívat. Bezmála týdenní projevy trpělivosti ale přinesly ovoce a vývojáři konečně uvolňují trailer, který uvádí Spider-Mana, resp. jeho příběhovou linku With Great Power do hry.

Video má necelé dvě minuty, s uspokojením ale můžeme konstatovat, že Spidey z Avengers nemá svým zpracováním příliš daleko od podoby, kterou ve svých hrách představují vývojáři z Insomniac Games. Pravda, tahle verze Petera Parkera není možná tak hbitá a bezprostřední, ostudu ale svému jménu rozhodně nedělá. Jediné, na co fanoušci výrazněji poukazují, je značně mladistvý dabing, který sice zapadá do aktuálně populární filmové šablony, ale až do odhalení herní verze nebylo jisté, jaký Spider-Man ve hře vlastně vystoupí. Co se týče jeho příběhové linky, už dříve zaznělo, že se bude točit zejména kolem spojení s Avengers a následně boje proti nové hrozbě společnosti AIM. Ta měla najít způsob, jak ještě vylepšit svou armádu syntetizátorů a právě na týmu Avengers je, aby divokému plánu vystavila stopku.

Zajímavá nicméně bude i práce s novou postavou po dohrání příběhové části, tedy zejména stran obleků a dalších schopností, které bude možné odemknout dalším hraním. Nyní má na sobě Peter Parker klasický červenomodrý oblek, který až na odlišný design pavouka na hrdi hodně připomíná aktuální filmovou verzi. V minulosti ale byl zejména na ploše komiksu či animovaných seriálů hodný soused Spider-Man oblečen třeba do černého symbiotického obleku, nechyběla ani hodně divoká verze sršního obleku, čtenáři komiksu určitě znají také bílý oblek od Future Foundation a spoustu dalších, které by mohly pomoci rozšířit povědomí o Spider-Manovi a jeho dobrodružstvích. Otázkou ale samozřejmě zůstává, pro kolik hráčů vlastně Crystal Dynamics tento přídavek připravuje. Není totiž žádným tajemstvím, že zájem o Marvel’s Avengers značně poklesl, a i když neznáme konkrétní čísla z konzolí, na Steamu hrálo titul v uplynulých 24 hodinách souběžně jen 540 lidí.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru