Suicide Squad: Kill the Justice League, Warner Bros. Interactive Entertainment, Je to oficiální. Rocksteady dělají Suicide Squad

Je to oficiální. Rocksteady dělají Suicide Squad

Jedna z nejdůvěryhodnějších teorií se potvrzuje. Po Batmanovi si zahrajeme za padouchy

Zdroj: Warner Bros.
7. 8. 2020

Autoři Batmana z britského studia Rocksteady po dlouhých letech spekulací a vytáček konečně prozradili, na čem pracují. Skutečně to nakonec není Superman. Oficiálně oznámili, že jejich příští hrou je Suicide Squad podle DC Comics. Hru představí na akci DC FanDome 22. srpna.

Už dříve se spekulovalo, že by se mohlo jednat o live service hru s on-line kooperací. Dost možná se tak nakonec opravdu DC a Warner pustí do přímého souboje s Marvelem a Avengers od Square Enix. Otázkou zůstává, zda to bude ta hra, na kterou fanoušci Rocksteady čekali. Bylo by přitom hezké, kdyby vydání bylo s ohledem na dlouhý vývoj za dveřmi.

Už před pár měsíci se objevily některé registrované domény, které ukazovaly na titul podle Suicide Squad. Mluvilo se také o doméně SuicideSquadKillTheJusticeLeague.com. Je to snad důvod, proč je na obrázku pravděpodobně Superman? Pokud to není Bizarro… Původně měla být představena hra už na E3 spolu s novým Batmanem, na kterém pracuje studio WB Games Montréal (Batman: Arkham Origins).

Debutem londýnského studia Rocksetady byla neprávem opomíjená akce Urban Chaos: Riot Response z roku 2006. V letech 2009 až 2015 vývojáři fanoušky ohromili arkhamskou trilogií. Když nepočítáme virtuální jednohubku Batman: Arkham VR, na oznámení nového titulu jsme čekali víc než pět let.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru