Lollipop Chainsaw RePOP, Jak bude vypadat hrdinka Lollipop Chainsaw

Jak bude vypadat hrdinka Lollipop Chainsaw

Remake odhalil vylepšenou verzi Juliet Starling. Změny jsou malé, ale viditelné

Zdroj: Grasshopper Manufacture
9. 1. 2023
Název: Lollipop Chainsaw RePOP Vývojář: , Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 25. 9. 2024

Akce Lollipop Chainsaw od studia Grasshopper Manufacture z roku 2012 se má letos dočkat remaku, na kterém pracuje japonská společnost Dragami Games. O projektu už jsme párkrát psali, ale až dosud jsme z nej nic neviděli. Autoři remaku nicméně teď ukázali, jak bude v nové verzi vypadat hlavní hrdinka Juliet Starling. Vývojáři už dřív upozorňovali, že podoba hry a její stylizace se může trochu proměnit, což fanoušky originálu dvakrát nepotěšilo. Nezdálo se ale, že by tým chystal nějaké radikální změny.

Slova autorů se teď potvrzují. S novoročním přáním na Twitteru zveřejnili i aktualizovanou podobu Juliet, která se na první pohled od 10 let staré verze nijak neliší. Při bližším srovnání už jsou ale patrné maličké odlišenosti. Zdá se, že v moderní verzi bude postava víc stylizovaná. Má ostřeji řezanou bradu a víc připomíná obličej z mangy nebo sebe sama po aplikování nějakých moderních influencerských filtrů. Víc z obrázku ale momentálně nevykoukáme a můžeme jen doufat, že nám studio co nevidět ukáže remake v pohybu.

Zdroj: Fragami Games/Jean WsR

Na původní hře se podíleli Suda51 a filmový režisér a scenárista James Gunn. Ani jeden z nich ale nemá s novou verzí nic společného. S víc než milionem prodaných kopií se jedná o nejúspěšnější hru studia Grasshopper Manufacture, které má jinak na kontě tituly jako No More Heroes, Shadows of the Damned nebo Killer Is Dead.

Více podrobností o projektu najdete v našich starších článcích.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru