Jagged Alliance 3, THQ Nordic, Jagged Alliance 3 vyjde na konzolích v listopadu

Jagged Alliance 3 vyjde na konzolích v listopadu

Spekulovaný termín se potvrdil. Za předobjednávku dostanete slevu i early access

Zdroj: THQ Nordic
14. 9. 2023
Název: Jagged Alliance 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr:
Datum vydání:
14. 7. 2023
16. 11. 2023 (Xbox One, Xbox Series S | X, PlayStation 4, PlayStation 5)

Na konci srpna jsme vás informovali, že Jagged Alliance 3 od studia Haemimont Games dorazí také na konzole. V tu chvíli ještě nechtěla společnost THQ Nordic prozradit, kdy se tak stane, ale mělo to podle ní být brzy. My sami jsme přitom měli pocit, že by se tak na základě zápisu v e-shopu mohlo stát 16. listopadu. A tento předpokládaný termín se nyní potvrdil.

Vydavatel spustil předobjednávky a kdo po ní sáhne, může se těšit na dvacetiprocentní slevu. A navíc se díky pre-order edici můžete do hry pustit už 48 hodin před oficiálním vydáním. Jagged Alliance 3 míří na konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series a hra nabídne podporu cross-gen multiplayeru. Tedy hráči na PS4 se mohou spojit s těmi na PS5. A hráči na Xboxu One se spojí s hráči na Xboxu Series.

Konzolová verze se bude prodávat za 60 eur a má už profil na Xbox Storu i PlayStation Storu. Digitální verze pro Xbox teď stojí díky slevě 1287 korun, za verzi pro PlayStation zaplatíte 1419 korun, respektive 1135 korun, pokud si platíte PS Plus. PC verze se na Steamu prodává za 55 eur a najdete tu i bezplatné demo.

Autoři se pyšní, že na Metacriticu mají průměrné skóre 81 procent u PC verze a ještě lépe si titul vede u hráčů na Steamu. V naší recenzi dostala hra od Zdeňka hodnocení 8/10.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru