Minecraft (film), Jack Black se zřejmě stal Stevem z Minecraftu

Jack Black se zřejmě stal Stevem z Minecraftu

Herec naznačuje, že mu skutečně připadla další zajímavá filmová role a herní postava

Zdroj: Jack Black, Mojang / koláž, Vortex
18. 4. 2024
Název: Minecraft (film) Datum vydání: 3. 4. 2025

S filmovým Minecraftem to dlouhá léta vypadalo všelijak, ale nyní už snad jde vše podle plánu. Film po letech nejasností konečně vzniká, známe část obsazení a už bylo i stanoveno datum premiéry, jež zní 3. dubna 2025. Už v roce 2022 se objevily zvěsti, že o roli ve filmu jedná Jason Momoa, zkraje letošního roku jsme se dozvěděli o účasti Jacka Blacka, k němuž se postupně připojili Jennifer Coolidge, Kate McKinnon, Jemaine Clement, Danielle Brooks, Emma Myers nebo Sebastian Eugene Hansen. Jejich role jsou ovšem zatím záhadou a největší otazník se samozřejmě vznáší nad postavou samotného Stevea. Jack Black nicméně začal naznačovat, že tato role připadla právě jemu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jack Black (@jackblack)

Jack Black na svém Instagramu zveřejnil video, které začíná záběrem na duhu a navíc jej doplnil popiskem „Minecraft rainbow“. Později se však záběr stáčí k hereckému karavanu, na jehož dveřích je papír s nápisem Steve a logem Minecraftu. Aby toho nebylo málo, domněnky o Blackově roli doplňuje vnitřek přívěsu, který obklopují obrázky Stevea za hry vylepené na oknech. Video Black zakončuje úšklebkem, který už patrně slouží jen jako poslední náznak toho, o čem celé video vlastně bylo. Už dříve každopádně Black prohlásil, že se v zájmu příprav na natáčení důkladně věnoval studiu Minecraftu, pochopitelně právě hraním. To ovšem samo o sobě nemuselo nutně znamenat, že se ujal právě hlavní role, ačkoli s ní byl spojován už dříve. To vše ovšem pouze neoficiálně.

Pokud Jack Black ve filmu skutečně ztvární slavného kostkového hrdinu, bude to pro něj další významná herní postava. Už nyní má za sebou namlouvání Claptrapa ve filmu Borderlands, který vstoupí do kin 9. srpna 2024 a loni zazářil herecky i pěvecky jako Bowser v Super Mario Bros. ve filmu. Více informací o filmu naleznete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru