Mafia II: Definitive Edition, 2K Games, Internet se plní záběry z vylepšené Mafie II

Internet se plní záběry z vylepšené Mafie II

K dispozici jsou první srovnávací videa. Společně s trojkou by měla vyjít ještě dnes

Zdroj: 2K/Microsoft Store
19. 5. 2020
Název: Mafia II: Definitive Edition Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 19. 5. 2020

Zatímco čekáme na dnešní plnohodnotné odhalení vylepšené trilogie Mafia od studia Hangar 13 a společnosti 2K, k němuž dojde v 18 hodin našeho času, internet se plní dalšími podrobnostmi a dokonce i prvními videi. Nutno zdůraznit, že všechny následující informace a detaily se zakládají na nejrůznějších únicích a nepotvrzených zprávách, takže jejich pravost nelze v tuto chvíli stoprocentně garantovat.

Zdrojem úniku se tentokrát stali nejen první hráči, ale po Microsoft Storu rovněž PlayStation Store, respektive jeho australská mutace. Díky ní se znovu píše o tom, že Mafia III by se neměla dočkat žádné zvláštní péče, jen všech dříve vydaných DLC, možná maximálně nějakých oprav, a s vysokou pravděpodobností i kosmetického bonusu spojeného s dalšími díly. Stejně jako remaster druhého dílu by se měla Mafia III začít prodávat samostatně ještě dnes a bude stát přibližně 30 amerických dolarů.

Celá kolekce pak má stát 60 dolarů. Právě z australského PlayStationu Storu údajně pocházejí první “uniklé” kopie. Někteří hráči byli dostatečně rychlí a povedlo se jim zvěčnit nejen informace z PS Storu, ale hru si rovněž koupit. Ti se pak podělili o první záběry z Mafie II. I za nákladě předchozích úniků lze očekávat, že Mafia I, která se dočká plnohodnotného remaku a obsahu navíc, vyjde později, konkrétně 28. srpna. S tímto datem přišel už před týdnem Microsoft Store, který také do světa vypustil první obrázky z definitivních edic Mafie I a II.

Pokud jde o videa, na YouTube se v první řadě objevilo 12 minut z remasteru Mafie II pro PlayStation 4 ve verzi Pro, které zachycují samotný úvod hry. Z nich je například patrné, že na vylepšené verzi se podílí britský tým D3T Limited, který remasteroval třeba první a druhý díl Shnemue.

Podoba hry odpovídá tomu, že se jedná jen o základní facelift, nikoli plnohodnotnou předělávku jako v případě prvního dílu. Další videa z vylepšené Mafie II pak najdete na kanálu FA GAMEZ, který nabízí také nejrůznější srovnání tehdejší a současná verze. Pro hráče na konzolích půjde v porovnání s verzí pro PS3 a X360 o příjemný update, ale pokud jste hráli a hrajete na PC, zřejmě byste neměli od novinky čekat revoluci. Na definitivní soudy je ale ještě brzy, dokud nebude k dispozici více materiálů a člověk nebude moci porovnat obě verze přímo.

K dispozici máme i první neoficiální video z Mafia III: Definitive Edition. Nahraný trailer je ale jen zrecyklovaná upoutávka The Heist z Gamescomu 2016 s novým logem na konci. I to ve smylsu kvality svědčí zřejmě o tom, že od grafiky nemůžeme čekat nic nového.

Další srovnávací videa

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru