Deadlock, Valve Corporation, Insider Gaming odhaluje detaily o hře Deadlock od Valve

Insider Gaming odhaluje detaily o hře Deadlock od Valve

V nabídce je prozatím 19 hrdinů. Novinka sdílí prvky spíše s Dotou nežli s Overwatchem

Zdroj: Valve
22. 5. 2024
Název: Deadlock Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Už od konce minulého týdne unikají na internet detaily o hře Deadlock. Má jít o third person akci s hrdiny na způsob Overwatche a peprné na celé záležitosti je, že za titulem stojí studio Valve. Oficiálně se ke hře ještě nepřihlásilo, i z dalších zpráv a úniků je ovšem patrné, že hra skutečně vzniká a možná už nebude trvat dlouho, než bude oficiálně představena. Co víc, momentálně by ji podle insidera Tylera McVickera měly hrát už stovky vybraných lidí, takže je na místě očekávat i postupné zvyšování těch, kdo si mohou Deadlock sami vyzkoušet. Co můžete očekávat pak v sérii několika článků odhaluje magazín Insider Gaming, který získal inforamce o 19 dostupných hrdinech a přináší i další detaily o herních mechanismech.

Začněme videem, ve kterém jeden z editorů nejprve popisuje začátek celého úniku a obratem dodává, že Insider Gaming po vlastní ose zjistil víc detailů. V první řadě může magazín potvrdit, že informace od leakera s přezdívkou Gabe Follower jsou pravdivé a Deadlock existuje. Zmíněný magazín mohl rovněž zhlédnout videa ze hry, ale pod podmínkou, že je nezveřejní. Pocházet mají z aktuální alfaverze, která má obsahovat řadu experimentálních herních funkcí, stejně jako dočasnou nebo na některých místech chybějící grafiku. Jak už zaznělo dříve, mělo by se v jádru jednat o 6v6 střílečku s hrdiny, kteří mají odlišné schopnosti. Momentálně jich je na výběr 19 a i k jejich kompletnímu seznamu se Insider Gaming dostal.

Vypisovat jednotlivá jména jako Kelvin, Lady Geist, POcket, Seven, Paradox a další, by nemělo v tuhle chvíli žádný užitek. K některým z hrdinů nicméně Insider Gaming dostal i doplňující informace o vzhledu, takže obecně můžeme říct, že v Deadlocku budete moci hrát třeba jako upír, policista, samuraj, robot nebo třeba chrliči podobný démon. Ještě obecněji si pak sestavu hrdinů můžete roztřídit do klasických tříd, jejichž vhodnou kombinací dosáhnete během zápasu potřebné synergie. Útoční hrdinové, obranní, podpůrní,… to vše by se v duchu pravidel MOBA her mělo v Deadlocku nacházet, byť prozatím nikdo nebyl konkrétní stran jednotlivých schopností či rozdílu ve zbraních.

Ačkoliv zaznívá, že se Deadlock podobá Overwatchi, hráči, kteří mluvili s redakcí Insider Gaming, přibližují novinku ve smyslu celkového pojetí spíše k Dotě. Už jen proto, že nepřátele netvoří je druhý tým s živými hráči, ale také creepové – umělou inteligencí pohánění protivníci, kteří slouží k získávání duší pro následné kupování předmětů a schopností jednotlivým hrdinům ve hře. Podobné jako v Dotě pak je v Deadlocku i spawnování větších bossů uprostřed mapy, o jehož zabití svádí oba týmy souboj. Abyste si mohli udělat trochu lepší představu, nabízíme vám také krátké video přímo ze hry, které uniklo na internet a sdílel ho například magazín DSOGaming. Zachycena je v něm část tréninku a procházení dostupných hrdinů.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru