Immortality, Half Mermaid, Immortality dorazilo na mobily i s provokativní erotikou

Immortality dorazilo na mobily i s provokativní erotikou

Předplatitelé Netflixu si mohou užít lechtivé scény v jedné z mála podobných her pro iOS

Zdroj: Half Mermaid Productions
19. 11. 2022
Název: Immortality Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: ,
Datum vydání:
30. 8. 2022
16. 11. 2022 (iOS, Android)
5. 4. 2023 (Mac)
23. 1. 2024 (PlayStation 5)

Do nabídky mobilních her na iOS a Android pro předplatitele Netflixu dorazil interaktivní film Immortality od Sama Barlowa a studia Half Mermaid Productions. Titul, který debutoval na konci srpna na Xboxu Series a PC, láká na záhadu pohřešované herečky, která se stala hvězdou, přestože nikdy žádný její film nevstoupil do kin.

Zajímavé přitom je, že jeden z jejích fiktivních snímků je v podstatě erotický thriller a ani ostatní nahotou nijak nešetří. Takový obsah má přitom v podobě her obvykle na iOS od Applu stopku. Jak se ale zdá, v toto případě otevřená sexualita a dospělý obsah prošel. Snad proto, že je k dispozici jen pro předplatitele Netflixu podobně jako některé filmy v takových streamovacích službách. Jinak byste erotické hry nebo hry s erotickým podtextem hledali pro iPhony a iPady marně.

Immortality jsme si vyzkoušeli ve streamu a rozhodně na nás udělalo dojem. I když nejde o hru v pravém slova smyslu, doma jsem s ní ještě strávil pár hodin a rozhodně bych na místě předplatitelů neváhal, zda si titul stáhnout.

Bohužel na rozdíl od některých jiných her Immortality nenabízí na Netflixu české titulky, které by tento neobvyklý počin zpřístupnily širšímu okruhu lidí. Bez velmi dobré znalosti některého ze světových jazyků se totiž neobejde. Dobré porozumění sledovaným filmům je na zážitku to nejdůležitější, interakce je spíš na vedlejší koleji.

Budete muset promazat staré aplikace

Připravte si také dostatek volného místa. Třeba verze pro iOS v App Storu láká na soubor o velikosti 265,8 MB, ale nenechte se zmást. O zbytek dat si hra řekne při prvním spuštění, kdy vás požádá o dalších 12,5 GB za vašeho úložiště.

Immortality je na iOS i Androidu exkluzivně dostupné jen pro předplatitele Netflixu a jinak nejde získat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru