Hunt: Showdown, Crytek, Koch Media, Hunt: Showdown mění staré konzole za nové

Hunt: Showdown mění staré konzole za nové

Podpora PS4 a Xboxu One v létě skončí, ale hráči mají přesedlat na PS5 a Xbox Series

Zdroj: Crytek
22. 5. 2024
Název: Hunt: Showdown Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , , Žánr:
Datum vydání:
27. 8. 2019
19. 9. 2019 (Xbox One)
18. 2. 2020 (PlayStation 4)
15. 8. 2024 (Xbox Series S | X, PlayStation 5)

Podpora akce Hunt: Showdown na PlayStationu 4 a Xboxu One končí. Vývojáři z Cryteku odstřihnou staré konzole v létě. Současně ale nabídnou možnost upgradovat na nové nativní verze pro PS5 a Xbox Series zdarma. Má to být nová éra pro celý Hunt, který 15. srpna přesedlá na CryEngine 5.11. Hráči si samozřejmě přenesou na nové konzole své účty i přístup ke všem DLC.

Next gen update Hunt: Showdown má podle autorů představovat v podstatě znovuvydání hry. Autoři si přirozeně přejí, aby byl přechod na nové konzole pro fanoušky pokud možno co nejsnazší. Nepůjde ale “jen” o technologický přestup. Letní update slibuje přinést také nový obsah včetně další mapy, která by měla demonstrovat schopnosti nového enginu. Podobná rozšíření přitom nechodí v Huntu tak často, takže půjde nepochybně o velkou věc pro komunitu.

Vylepšení se budou týkat také interfacu a na novinky se samozřejmě mohou těšit rovněž hráči na PC. A to i ve smyslu výkonu. O mnoho víc detailů ale momentálně tým neprozradil. O těchto novinkách se máme dozvědět další podrobnosti v nadcházejících měsících.

Hunt: Showdown vyšel v srpnu 2019 na PC a v září téhož roku na Xbox One. Verze pro PS4 následovala v únoru 2020. Autoři už loni v listopadu naznačili, že neplánují plnohodnotné pokračování, ale chystají se na upgrade existující hry. Hunt: Showdown hodnotí třeba na Steamu kladně 82 procent hráčů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru