Microsoft Flight Simulator (2020), Microsoft, Hry z Xboxu Series poběží na Xboxu One z cloudu

Hry z Xboxu Series poběží na Xboxu One z cloudu

Next-gen tituly si zastreamujete i na starší konzoli. Platí to třeba pro Flight Simulator

Zdroj: Microsoft
16. 6. 2021
Název: Microsoft Flight Simulator (2020) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 18. 8. 2020

Xbox One ještě nepatří do starého železa, ujišťuje Microsoft. Mnoho z next-gen her bude fungovat i na něm prostřednictvím Cloud Gamingu. Podpora streamování je součástí předplatného služby Xbox Game Pass Ultimate. To bude integrováno také do Xboxu. Díky tomu chce Microsoft přemostit obě generace konzolí, aniž byste museli vlastnit novější konzoli Series.

Díky cloudu půjde podle Microsoftu hrát hry jako Microsoft Flight Simulator i na Xboxu One, podobně jako na mobilech, tabletech a v prohlížečích nebo budoucích chytrých televizích. Když už je řeč o Flight Simulatoru, ten na Xboxu Series poběží ve 30 fps. Nad tuto hranici se může dostat na televizích s podporou variable refresh rates (VRR).

Na dovolenou poletíme na Xboxu

Hra nabídne i cross-play a cross-save. Z jedné verze do druhé půjde přenést i first party DLC. U third party DLC se o to musí postarat jejich vývojář, pokud o to stojí. Microsoft Flight Simulator pro Xbox Series nebyl žádným tajemstvím, ale oficiálního představení včetně data vydání jsme se dočkali až na nedávné konferenci Microsoftu.

Hra vyjde 27. července v bude k dispozici v Game Passu. Vývojáři navíc oznámili partnerství s Paramount Studios a přinesou do hry bezplatné rozšíření inspirované filmem Top Gun: Maverick. Více podrobností se o něm máme dozvědět, až se přiblíží premiéra snímku. Ta připadá na listopad.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru