Red Dead Redemption 2, Rockstar Games, Hráči v Red Dead Online pořádají vlastní duely

Hráči v Red Dead Online pořádají vlastní duely

Dobrovolný popelář zase zbavuje svět GTA Online nepopulárních strojů

4. 3. 2020
Název: Red Dead Redemption 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 26. 10. 2018

On-line světy ve videohrách milujeme nejen pro obsah, který vytvoří původní autoři, ale i pro příběhy, který v nich pak dokáží “napsat” samotní hráči. Máme tu dva zajímavé aktuální příklady, které oba spojuje skutečnost, že se odehrávají v titulech od Rockstaru. Na oba upozornil v posledních dnech magazín VG247.

V to prvním vás zavedeme do westernových kulis Red Dead Redemption 2. Docela nedávno na internetu zaujal příběh hráče, který unášel šerify, zabíjel je na nejrůznějších zajímavých místech a pořizoval fotky z těchto momentů. Teď tu máme další zajímavý fenomén z Red Dead Online. Hra překvapivě stále postrádá oficiální podporu pro duely, ale hráči si je přesto organizují i s vlastními pravidly.

Pokud hráči s duelem souhlasí, potřebují i sudího, jehož výstřel do vzduchu souboj zahájí.

Správný duel samozřejmě musí být čestný a spravedlivý, ne že vás jen někdo odpráskne zezadu jako prašivého psa u cesty. Pokud hráči s duelem souhlasí, potřebují i sudího, jehož výstřel do vzduchu souboj zahájí. Není to nic, co byste si nedokázali představit, ale i takové spartánské řešení má své kouzlo, jak dokazuje video.

I když konkrétně tento souboj neproběhl úplně čistě a podle pravidel, upozorňují hráči na Redditu. Správně by účastníci neměli používat funkci Dead Eye a střílet se má od boku, tedy bez přesnějšího míření. To samozřejmě zásah znesnadňuje a činí to duely ještě zajímavější. Tak až budete příště v Red Dead Online, zkuste někoho vyzvat na souboj a dopřát mu, či sobě čestnou smrt, radí VG247.

So a completely random player challenged me a traditional western style showdown in Saint Denis today shortly after I logged on for the day from r/RedDeadOnline

Druhý příběh nás vezme do světa GTA Online. Jeden z hráčů se na Redditu pochlubil, čím se v tomto světě občas rád občas baví. Bere na sebe roli popeláře a policisty v jednom, který zbavuje virtuální svět létajících strojů Oppressor. Zabavuje “špatně zaparkované” vehikly a následně je zrecykluje, přesněji řečeno vyhodí do vzduchu.

Sledovat jeho počínání je pohled k nezaplacení. Jeho úsilí zbavit ulice Los Santos strojů je totiž dokonalým příkladem sisyfovské práce. Svůj úkol totiž ve skutečnosti nemůže nikdy splnit. Hledá zapomenuté Oppressory, naloží je do vozu a pak je všechny nechá i s náklaďákem na bezpečném místě vyhodit do vzduchu. Problém spočívá v tom, že jde o kapku v moři. Uklízí jedinou instanci, stroje často nemusí být odemčené a původní majitelé mohou své vehikly znovu poslat do akce. Konkrétně tohle video vzniklo pro větší efekt s pomocí cizích Oppressorů i dvou vlastních. Minimálně je to ale zábavný příběh.

My favourite job when I don’t grind, is confiscate parked oppressors arround the lobbies, then „recycle“ them. Today was a good day at work. Do your part for the community! from r/gtaonline

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru