Call of Duty: Warzone, Activision, Hráči se v Call of Duty: Warzone mění na zombie

Hráči se v Call of Duty: Warzone mění na zombie

Smrt na Verdansku nemusí být konečná. Radiace vás promění v nemrtvé místo boje v gulagu

Zdroj: Activision
16. 4. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

V očekávaní chystané transformace se na mapě Verdansk v Call of Duty: Warzone neobjevují jen známky blížícího se nukleárního holokaustu, ale i další podivné úkazy. Už nějakou dobu se tu pohybují zombíci a nyní se na ně začali měnit také samotní hráči. Smrt v oblastech kontaminovaných radiací nemusí být konečná. Z hráče se po smrti stane zombie.

Mezi zamořené zóny v tuto chvíli patří vrak lodi a vězení. Když se hráč znovuzrodí jako zombie, má rovněž unikátní schopnosti – útok na blízko, super skok, plynový granát a tak dál. Tímto způsobem se dotyčný vyhne gulagu, ale funguje to jen v týmových režimech, ne v solu. A když znovu zemřete, musí vás spoluhráč už vykoupit.

Zamořené zóny by mělo jít bezpečně zkoumat s pomocí speciální masky. Zdá se tak, že právě zombie apokalypsa povede ke spuštění jaderného útoku, který z nějakého důvodu vrátí Verdansk “zpět v čase” do období studené války. Protože tahle nějak, pokud vím, fungují přírodní zákony…

Tápat ve tmě nebudeme dlouho. Už 21. dubna se to velké divadlo spustí. Vývojáři nás mezitím teaserem lákají na třetí sezónu a samozřejmě i tady se míří na Verdansk. Jsme opravdu moc zvědaví, jak se očekávaná transformace vyvine, protože autoři na ní pracují opravdu dlouho, zjevně ji opakovaně interně odkládali a není jasné, co přesně bylo důvodem těchto neplánovaných průtahů. Snad to bude stát za to.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru